select * from horoscope_hebdo_v2 where sign = '2' and week = '2024-02-26'
♊ Horoskop tygodniowy dla Bliźnięta od 26 Luty 2024
Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Bliźnięta: Horoskop tygodniowy na 26 Luty 2024

Isabelle Fortes

Przejście Merkurego w kwadrat do twojego znaku ma na celu zwiększenie energii w twoim życiu i nie przejdziesz niezauważony. Staniesz w obliczu sytuacji, które będą wymagać od ciebie dużego zaangażowania, co cię nie zniechęci. To pozwoli ci zaoszczędzić czas w wielu sytuacjach. To, co nie rusza się spontanicznie, zrobisz sam, nie zabraknie ci odwagi ani energii, aby to zrobić.

Tydzień zakochanych Bliźnięta

Twoje wątpliwości nie wydają się dobrze uzasadnione; wystarczy plotka, aby skłonić Cię do działania. Emocjonalnie brakuje Ci argumentów. Łatwo robisz z igły widły. Dzięki Twoim dobrym intencjom sytuacja zostaje uratowana. Szanujesz ludzi, na których Ci zależy, i oni również szanują Ciebie. Chociaż dobrostan Twoich bliskich jest jednym z Twoich priorytetów, nie zapominaj o swoich marzeniach.

Poniedziałek: 1/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Bliźnięta, swoje finanse w tym tygodniu

Przed tobą surowy tydzień. Bądź gotowy szybko zacisnąć pasa. Czy to jest zbyt wiele złamań, czy to drogi zakup, który wpłynie na twoje budżet? Faktem jest, że nadszedł czas na finansową trzeźwość i to od ciebie zależy, aby to zrealizować! Na przykład, przeżyj ten delikatny okres jako lekcję mądrości, która pozwoli ci bardziej docenić to, co już masz. W końcu, wydawanie mniej nie oznacza źle żyć!

Poniedziałek: 0/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 1/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied.

Ten tydzień w formie Bliźnięta

Jesteś kuszony, aby przekroczyć swoje prawa lub zastąpić tych, którzy Cię denerwują. Trudno Ci zachować jasność umysłu i dokładnie ocenić swoje obowiązki i błędy. Jeśli będziesz forsować sprawę, pogryziesz sobie palce i stracisz wiele energii w walce. Planety Cię osłabią i czasami zniweczą Twoje duchowe wysiłki.

Poniedziałek: 1/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Bliźnięta, ten tydzień w pracy

Elektryzująca atmosfera pobudza Cię i zwiększa Twoją profesjonalną dynamikę! W rezultacie, podejmiesz się góry zadań w krótszym czasie niż powiedzenie "na razie", a Twoje morale osiągnie nowe wysokości pozytywności! Jednak Twoja wytrzymałość psychiczna i fizyczna nie jest nieograniczona, więc oszczędzaj siły, jeśli chcesz zachować je dla innych obszarów swojego życia. Jesteś pewien, że praca jest zdrowa?

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 1/5 Sobota Niedziela: 1/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied.

Bliźnięta: cotygodniowe wskazówki

Twoja nieograniczona energia w tym tygodniu pozwoli Ci na pozytywne aktywowanie siebie i uruchomienie projektów, które są dla Ciebie ważne. Z drugiej strony, konieczne będzie podejmowanie dyplomatycznych wysiłków w celu stworzenia pewnej harmonii w Twoich relacjach, ponieważ będziesz miał tendencję do irytowania ludzi wokół Ciebie lub bycia zbyt radykalnym w swoim wyrażaniu, z powodu braku cierpliwości.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko