select * from horoscope_hebdo_v2 where sign = '2' and week = '2023-09-18'
♊ Horoskop tygodniowy dla Bliźnięta od 18 Wrzesień 2023 r.
Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023



Horoskop

Bliźnięta: Horoskop tygodniowy na 18 Wrzesień 2023 r.

Isabelle Fortes

Kiedy Słońce jest w kwadraturze do twojego Słońca rodowego, wymiany nabierają bardziej elektrycznego charakteru. Będzie ci bardzo trudno chronić swoje uczucia przed werbalną agresją lub egoistycznym zachowaniem, które będą się mnożyć wokół ciebie, zwłaszcza w twoim życiu zawodowym.

Tydzień zakochanych Bliźnięta

Między smutkiem a wątpliwościami, rozważ powrót do siebie i zapomnij o swoim partnerze i innych. Ten tydzień zachęca Cię do skupienia myśli, nie pozwól sobie zostać zabranym na morze bez kompasu. Twoje emocjonalne morze zostanie zdemontowane! Skup się na tym, co jest dla Ciebie właściwe, wejdź w ten stan umysłu dobroci wobec siebie i pozostań głuchy na krytykę i obraźliwe słowa. Bądź silny, bądź sprawiedliwy i oderwij się od miłości!

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 1/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Bliźnięta, swoje finanse w tym tygodniu

Tydzień skupiony na Twoim sukcesie finansowym koronuje Twoje dotychczasowe wysiłki! Być może brakowało Ci okazji lub czasu, aby dopracować swój obecny projekt, ale to zostanie szybko zrobione! Twoja osobista ewolucja, faworyzowana przez tę nienaganną zarządzanie finansami, nie pozostawi obojętnym Twojego otoczenia. Powinni oni towarzyszyć Twojemu sukcesowi z uwagą, która poruszy Twoje serce. To piękny tydzień, a Ty powinieneś docenić każdą chwilę!

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Ten tydzień w formie Bliźnięta

Trzymaj mocno wodze jedzeniu niezdrowemu i innym niezrównoważonym dietom. W tym tygodniu twoje ciało nie będzie ci sprzyjać! Możesz nawet doświadczyć poważnego spadku witalności, gdy twoje ciało będzie czuło się zatłoczone i zmęczone. Czy ostatnio przesadzałeś? W każdym przypadku przejmij kontrolę nad swoimi codziennymi nawykami, nawet jeśli oznacza to eliminację niektórych z nich, aby promować inne. Czy będziesz w stanie dokonać właściwych wyborów?

Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 1/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Bliźnięta, ten tydzień w pracy

Powinieneś zarządzać swoimi zasobami, ale lęk może prowadzić do nadmiernego zapału. Boisz się przegapić okazje do wyrażenia siebie i zwycięstwa. Wiedz, że twoje sukcesy są ważne, ale bez wsparcia twojego wyczerpanego ciała, które jest ciągle napięte i pod presją, nie zajdziesz zbyt daleko.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Bliźnięta: cotygodniowe wskazówki

Najlepiej jest spojrzeć na tę sferę swojego życia z perspektywy i zwrócić się do swoich bliskich i rodziny, aby mieć szansę na spokojną wymianę zdań. Ponadto skup się na samej pracy, bez próbowania się kłócić.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko