select * from horoscope_hebdo_v2 where sign = '1' and week = '2023-09-18'
♉ Horoskop tygodniowy dla Byk od 18 Wrzesień 2023 r.
Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Byk: Horoskop tygodniowy na 18 Wrzesień 2023 r.

Isabelle Fortes

Znajdziesz świetnych partnerów do gier. Jeśli już jesteś ciekawy i komunikatywny, poradzisz sobie z słowami z większą zręcznością. Będziesz w stanie przedstawić fakty w piśmie lub ustnie w najbardziej obiektywny sposób, jednocześnie starając się przedstawić punkt widzenia każdego. Podczas tego przejścia możesz również spodziewać się przeżywania flirtu w pięknych, pełnych miłości rozmowach.

Tydzień zakochanych Byk

Jako singiel spotykasz coraz więcej ludzi, ale jako para jesteś bardziej w trybie osiedlenia się. Może to prowadzić do lepszego porozumienia lub początku rozstania, ale nadal będziesz miał dobre relacje nawet jeśli się rozstaniesz. To czas, aby ustanowić i utrzymać zrównoważoną i konstruktywną wymianę.

Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Byk, swoje finanse w tym tygodniu

Planety zasypują cię kwiatami: trudno sobie wyobrazić jaśniejsze perspektywy niż twoje. Skupiają się na twoim portfelu, wypełnionym jak skórzany worek na wino. W końcu! Z wszystkimi dobrymi wiadomościami, które nadchodzą, możesz nawet pomyśleć o zrobieniu wielkiego wrażenia w tym roku. Wszystko, co musisz zrobić, to cieszyć się tym okresem obfitości, który jest stosunkowo rzadki w dzisiejszych czasach.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied.

Ten tydzień w formie Byk

Jesteś w świetnej formie! Nie ma żadnych pułapek przed Tobą. Twoje ciało działa dobrze, a umysł jest silny i pozytywny. Wszystko idzie dobrze w tym tygodniu. To niedopowiedzenie powiedzieć, że życie będzie łatwe, słodkie i przyjemne! Odstaw swoje wątpliwości, które stały się bezużyteczne. Otrzymujesz owoce swoich przeszłych wysiłków. Jesteś piękną osobą w doskonałym zdrowiu i hiper-zrelaksowanym stanie. Ciesz się tym!

Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 5/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Byk, ten tydzień w pracy

Zwycięstwo powinno sprawić, że czujesz się spełniony i pojednawczy wobec wszystkich w pracy. Twoje relacje są doskonałe. Twoi koledzy, współpracownicy lub klienci przysięgają na ciebie. Twój sukces jest również ich sukcesem, dlatego panuje bardzo przyjemna kolektywna rywalizacja. Przyjemność mnoży się, gdy jest dzielona, więc nie zapomnij dzielić się swoją wspaniałą ewolucją z ludźmi wokół ciebie, z całą swoją naturalną hojnością!

Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 5/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied.

Byk: cotygodniowe wskazówki

Mercury wzmacnia znaczenie wymiany i komunikacji. Twoja wola i pomysły będą zgodne z tym samym celem. Pod welwetowymi rękawiczkami ukrywasz żelazną wolę. Tutaj będziesz na szczycie swoich umiejętności negocjacyjnych i będziesz błyszczeć swoim naturalnym impulsem. Możesz nawet otrzymać uznanie i pochwałę od swoich przełożonych za swoje umiejętności w tym czasie.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko