Horoskop Tygodniowy dla Znaku Waga
Idź do

  Z Słońcem w kwadracie Twojego znaku, spodziewaj się stresującego czasu. Atmosfera jest zbyt nerwowa, abyś czuł się komfortowo. Zachowaj spokój i idź naprzód spokojnie. W dziedzinie zawodowej nie jesteś odporny na kilka uwag lub krytyk, które będą Cię denerwować.

  Waga / Nastrój

  Tydzień zakochanych Waga

  Między smutkiem a wątpliwościami, rozważ powrót do siebie i zapomnij o swoim partnerze i innych. Ten tydzień zachęca Cię do skupienia myśli, nie pozwól sobie zostać zabranym na morze bez kompasu. Twoje emocjonalne morze zostanie zdemontowane! Skup się na tym, co jest dla Ciebie właściwe, wejdź w ten stan umysłu dobroci wobec siebie i pozostań głuchy na krytykę i obraźliwe słowa. Bądź silny, bądź sprawiedliwy i oderwij się od miłości!

  Waga / Miłość

  Waga, swoje finanse w tym tygodniu

  Z powodów, które należą tylko do Ciebie, podejmujesz zakupy, które są nietypowe. Nie zwracasz uwagi na koszty. Piękne rzeczy przyciągają Cię. Nie możesz się oprzeć. Z drugiej strony, są one w cenie, która postawi Twoje konto w żałosnym stanie. Jeśli chcesz temu zapobiec, oprzyj się pokusie i poczekaj kilka dni. Nie będziesz bardziej rozsądny, ale będziesz bardziej przytomny.

  Waga / Pieniądze

  Ten tydzień w formie Waga

  Od początku tygodnia brakuje Ci optymizmu i determinacji, co prowadzi do moralnego i fizycznego zmęczenia, nic poważnego. Musisz szybko się zebrać. Możesz liczyć na swoich bliskich, aby Cię rozweselili. Nie ma nic lepszego niż chwila spędzona w ich towarzystwie, aby poczuć się szczęśliwym. A może zafunduj sobie doskonały masaż gorącymi kamieniami, aby uwolnić napięcie?

  Waga / Praca

  Waga, ten tydzień w pracy

  To jest stosunkowo trudny tydzień. Praca wyczerpuje Cię, pojawiają się wątpliwości, gromadzą się błędy, Twoje projekty nie idą do przodu. Co możesz zrobić lub powiedzieć, aby poprawić tę niekomfortową sytuację? Przede wszystkim pomyśl o umieszczeniu rzeczy w perspektywie, oddaleniu się od czasem nieuprzejmych rad i skupieniu się na swoim sumieniu zawodowym, które pozostaje Twoim najlepszym doradcą w tym kontekście. Następnie zrelaksuj się, daj z siebie wszystko i pozwól sobie na odprężenie!

  Waga / Praca

  Waga: cotygodniowe wskazówki

  W tym tygodniu zaleca się, abyś dał sobie czas przed zaangażowaniem się. Staraj się nie rozpraszać i spojrzeć na rzeczy w szerszej perspektywie. Rozwiązuj problemy jeden po drugim, korzystając z umiejętności analizy i docierając do sedna sprawy. Nie czuj się zobowiązany do pochopnego podejmowania trwałych decyzji.

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.