select * from horoscope_hebdo_v2 where sign = '6' and week = '2023-09-18'
♎ Horoskop tygodniowy dla Waga od 18 Wrzesień 2023 r.
Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Waga: Horoskop tygodniowy na 18 Wrzesień 2023 r.

Isabelle Fortes

Będziesz miał trudności z pozbyciem się swoich materialnych i zawodowych zmartwień w tym tygodniu! Twoje zobowiązania relacyjne będą w centrum twoich zmartwień. Umiej utrzymać dobre jakościowo relacje, poprzez dialog, intymność i empatię. Wpływ Plutona pomoże ci ustanowić stabilne i solidne podstawy w twoich relacjach. Zastanów się nad tym!

Tydzień zakochanych Waga

Nie ma już żadnych wątpliwości co do ukrywania lub zachowywania swoich uczuć dla siebie. Jeśli jesteś w związku, stajesz się siłą napędową swojego związku i olśniasz swojego partnera, który ledwo może się oprzeć. Twój charyzmat jest oszałamiający. Jeśli jesteś singlem, idź do swoich zwykłych kręgów: szansa jest taka, że spotkasz swoją bratnią duszę na randce lub podczas kolacji z przyjaciółmi.

Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Waga, swoje finanse w tym tygodniu

Oszczędzanie nie oznacza koniecznie zaciskania pasa! Szanuj swoje potrzeby, nie przesadzaj z nimi, aby zachować przyjemność w życiu, ale naucz się oszczędzać naturalnie i łatwo. W tym tygodniu przeprowadź test: czy zmuszasz się do oszczędzania, czy jesteś zniechęcony, czy czujesz się dobrze? Na podstawie tej osobistej obserwacji, będzie należało dostosować swoje finanse z taką surowością, jaką możesz na siebie nałożyć!

Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 1/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Ten tydzień w formie Waga

Baw się dobrze, ale nie narażaj swojego zdrowia tylko po to, aby cieszyć się dobrymi rzeczami w życiu! Bez względu na to, czy jesteś przy stole czy podczas wielu aktywności, faworyzuj pewną równowagę, dając pierwszeństwo warzywom na swoim talerzu i ożywiającym wyjściom pełnym witalności. Twoja dynamiczna natura powinna docenić to, że szanujesz swoje podstawowe potrzeby w tym tygodniu.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Waga, ten tydzień w pracy

Nie wahasz się stanąć do obrony swoich pomysłów i realizować swoje projekty. Jednak powinieneś preferować negocjacje, aby nie przesadzić i obrazić swoich rozmówców. Energia, którą wykorzystujesz, działa na twoją korzyść, jeśli nie zapomnisz o najbardziej elementarnych zasadach dyplomacji i zaakceptujesz fakt, że można myśleć inaczej niż ty...

Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Waga: cotygodniowe wskazówki

Jeśli w tym tygodniu jesteś w stanie przenieść góry, a nic się nie dzieje, zachowaj spokój. Zachowaj spokój i skorzystaj z tej spokojnej atmosfery, aby bardziej zabłysnąć na innych, oferować swoją pomoc i odzyskać pewność siebie. Możesz śmiało podążać za swoimi aspiracjami i osiągać cele, jednocześnie będąc dostępnym dla innych...

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko