select * from horoscope_hebdo_v2 where sign = '10' and week = '2023-09-18'
♒ Horoskop tygodniowy dla Wodnik od 18 Wrzesień 2023 r.
Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Wodnik: Horoskop tygodniowy na 18 Wrzesień 2023 r.

Isabelle Fortes

Trygon Marsa do twojego Słońca daje ci dodatkową energię. Czujesz się pełen wigoru, pewny swojej siły i środków. Twoje pozytywne i entuzjastyczne podejście przyciąga faworyzowanie. Pełen wigoru i odwagi, silnie odczuwasz potrzebę działania, podejmowania inicjatyw i walki o osiągnięcie swoich ambicji.

Tydzień zakochanych Wodnik

Polegaj na wpływie odkrytego nieba. To sprawia wiele rzeczy możliwych i przede wszystkim ułatwia Twoje zadanie, interweniując w Twoim imieniu. Nie dostaniesz wystarczającej pomocy, jeśli chodzi o powstrzymanie Twoich problemów, faworyzując otwartość i dialog oraz kładąc karty na stół, aby spojrzeć na pojawiające się problemy emocjonalne w szerszej perspektywie.

Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Wodnik, swoje finanse w tym tygodniu

Chciałbyś uzyskać złotą okazję, zwiększyć swoje dochody i komfort życia. Na razie musisz poczekać. Twoja sytuacja finansowa poprawia się stopniowo, ale w tym tygodniu nadal musisz liczyć, kontrolować stan swoich kont, ograniczać koszty i szukać dobrych okazji. Błyskawica nadchodzi wkrótce, bądź cierpliwy. Wytrwałość zawsze się opłaca. Ktoś bliski może zaoferować Ci swoją pomoc, wysłuchaj jego rad.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 1/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Ten tydzień w formie Wodnik

Wahasz się między sportem a aktywnościami związanymi z dobrym samopoczuciem, takimi jak joga czy medytacja, zdając sobie sprawę, że przynoszą one największe korzyści przy minimalnym wysiłku. Jest wiele opcji do wyboru, a twoje wymagania są wysokie. Dbaj o siebie tak często, jak to możliwe. Twój organizm zwróci ci to stokrotnie! Od teraz animuje cię zdrowa i piękna witalność. Twój niebo jest błękitne, bez najmniejszej chmury na horyzoncie!

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Wodnik, ten tydzień w pracy

Podejmujesz inicjatywy, uruchamiasz projekty lub konsolidujesz to, co zacząłeś. Stajesz się prawdziwym pracoholikiem! Otwierasz się na nowe koncepcje, co jest świetnym sposobem na postęp! To aspekt relacyjny dominuje, będą zmiany, które zwiększą Twoją zdolność adaptacji i umiejętności komunikacyjne.

Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Wodnik: cotygodniowe wskazówki

To jest doskonały czas, aby wyjaśnić swoje cele, uruchomić nowe projekty, wziąć na siebie więcej odpowiedzialności lub spróbować awansować. Widzisz jasno w sytuacjach i łatwo pokonujesz każdą przeszkodę. Musisz wykorzystać swoją fizyczną energię. Ten przejazd jest całkowicie korzystny dla uprawiania sportu.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko