select * from horoscope_hebdo_v2 where sign = '10' and week = '2024-02-26'
♒ Horoskop tygodniowy dla Wodnik od 26 Luty 2024
Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Wodnik: Horoskop tygodniowy na 26 Luty 2024

Isabelle Fortes

Z przejściem Marsa przez twoje znak urodzenia, jesteś jeszcze bardziej pełen pasji i wytrwałości niż zwykle, i działasz bez umiaru. Bez względu na dziedzinę, idziesz na skrajności i chcesz być zauważony za wszelką cenę.

Tydzień zakochanych Wodnik

Długo oczekiwane zbliżenia cielesne nadchodzą w twoją stronę w tym tygodniu! Piękna współpraca na wszystkich poziomach zaprasza cię do cieszenia się każdą minutą życia razem. Nie spodziewałeś się takiej osmozy z partnerem! Szczęście bycia razem nagle pojawia się przed tobą z dowodami. Czy miałeś zamknięte oczy, czy to twój partner nie odważył się w to uwierzyć? W każdym razie odczuwasz bardzo konstruktywne wewnętrzne wypełnienie emocjonalne.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied.

Wodnik, swoje finanse w tym tygodniu

Nie będziesz długo myślał, jeśli musisz dokonać istotnego zakupu. Finansowo wszystko jest w porządku. Dlaczego czekać? Masz rację, czas jest odpowiedni, nie odmawiaj niczego. W tym tygodniu wszystkie pokusy są możliwe. Masz środki. Nawet możesz ulec impulsywnym zakupom na chwilę. To tydzień szczęścia, kontekst jest korzystny, możesz próbować wszystkiego.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied.

Ten tydzień w formie Wodnik

W tym tygodniu lepiej unikać przerw w jedzeniu oraz dań zbyt bogatych w tłuszcze. Twój żołądek tego nie doceni. Oprócz stresu, jeśli dodasz do tego złą dietę, mogą pojawić się drobne problemy zdrowotne. Wzdęcia lub niestrawność mogą być problemem. Pod koniec tygodnia poczujesz się lepiej i bardziej zrelaksowany.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Wodnik, ten tydzień w pracy

Niebo ożywa, a Ty pojawiasz się z tysiącem pomysłów w głowie. Martwisz się o swoją przyszłość. Nie brakuje Ci ani odwagi, ani energii, aby zdefiniować ją zgodnie z nowymi kryteriami. Szukasz wsparcia wśród ludzi wokół Ciebie. Robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby wstrząsnąć swoimi przełożonymi i tym samym uzyskać fundusze lub poparcie Twoich relacji, aby zrealizować swoje plany.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied.

Wodnik: cotygodniowe wskazówki

Bądź ostrożny wobec potencjalnych ryzyk, jakie jesteś skłonny podjąć. W miłości zaleca się również ostrożność, ponieważ możesz nie widzieć rzeczy bardzo wyraźnie i zbyt szybko się zanieść, zerwać lub przywiązać się bez dobrego powodu.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko