Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024tarota

Jaka jest twoja karta tarota na ten dzień?

Isabelle Fortes

Diabeł / Miłość

Wszystko, co kręci się wokół przyjemności miłości, rodzicielstwa czy twórczości, jest w rozsypce. Czasami sytuacje wywracają się do góry nogami. Rozstania, destrukcyjna miłość od pierwszego wejrzenia, nieracjonalne pragnienia, wszystkie dziedziny przyjemności sprawiają, że tracisz głowę. Uważaj na zdrady, kłamstwa i iluzje, na które jesteś zbyt podatny, ryzykując później poważne rozczarowania. Masz wiele nowych pomysłów, ale szybko stają się one obsesyjne, jeśli nie zrobisz kroku w tył w tej bardzo niespokojnej atmosferze. Ta Bliźnięta jest nie tylko negatywna i przynosi Ci ogromną energię. To właśnie tą energią musisz zarządzać, aby wyciągnąć z niej wnioski i podjąć pozytywne decyzje na przyszłość. Nie zrażaj się wszystkim, co się dzieje, ale analizuj każdą zmianę, aby zobaczyć, co każda z nich może dla Ciebie zrobić. Ostrożnie dobieraj nowe związki, ponieważ niektóre z nich mogą być toksyczne.

Diabeł / Pieniądze

Finansowo jesteś pod wielkim obciążeniem. Siła Twoich pragnień jest tak duża, że czujesz się zmuszony do działania, do zajęcia stanowiska. Może dojść do rozstania i nie jesteś bezpieczny przed zdradą, chyba że padłeś ofiarą własnych złudzeń. W każdym razie ta tarcza rzuca nowe światło na Twoją sytuację i pokazuje Ci, gdzie leży prawdziwy problem. Bez względu na to, czy chodzi o pozbycie się powracających zmartwień finansowych, rozpoczęcie poważnego oszczędzania, czy też uwolnienie się od uciążliwych obciążeń, przeszkody są jasne, a Twój instynkt walki czyni różnicę. To właśnie dzięki swoim talentom, wiedzy i umiejętnościom, krótko mówiąc, swoim cechom osobistym, możesz zapewnić sobie lepsze życie, ale dopiero wtedy, gdy zwalczysz ludzi i rzeczy, które uniemożliwiają Ci rozwój. Nie jest to łatwe przejście, ale jest ono konieczne, aby uporządkować swoje sprawy i podążać w kierunku większego komfortu i spokoju.

Diabeł / Życie towarzyskie

Stoisz w obliczu ważnych zmian, które prowadzą Cię od objawień do zdrady. Te negatywne aspekty są poza Twoją kontrolą i nie możesz nic na to poradzić. Przyjaciele są rozczarowujący w swoim braku szczerości i zasługują na wyjaśnienie. W przypadku projektów zbiorowych zalecana jest ostrożność i nieufność. Osoby z Twojego otoczenia mogą okazać się nielojalne i niewspierające. Nie bądź zbyt szybki w pokładaniu zaufania w innych, bo możesz się rozczarować. Jednak wszystkie trudności pokonasz dzięki potężnej sile życiowej i dobrze wyćwiczonemu instynktowi, który usunie przeszkody powstrzymujące Twój sukces. Projekty są ambitne, a Ty wykorzystasz swoją siłę perswazji, aby doprowadzić swoje przedsięwzięcia do skutku. Upewnij się jednak, że nikt inny nie będzie czerpał korzyści z Twojego sukcesu. To właśnie dzięki bliskim przyjaciołom udaje Ci się zachować równowagę w życiu codziennym. Ta delikatna Blade zmusza Cię do odróżniania iluzji od rzeczywistości i prowadzi Cię ku lepszej przyszłości.

Diabeł / Praca

Twoje życie społeczne i zawodowe jest sceną przewrotów, do których sam doprowadziłeś. Dokonujesz ważnych odkryć i znacznie poprawiasz swój status i atmosferę, w której pracujesz. Badając wszystkie elementy swojej sytuacji, zaczynasz je rozumieć i przejmujesz nad nimi kontrolę, aby ułatwić sobie awans. Nie zabraknie Ci motywacji ani chęci do zmiany tego, co powinno być zmienione, ale pamiętaj, aby pozostać w zgodzie z prawem, aby w pełni wykorzystać potencjał obietnicy tej Bliźniąt. Doświadczenia, czasem burzliwe, przez które przechodzisz, pozwolą Ci odróżnić Twoje talenty od słabości, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na swoich prawdziwych zdolnościach i stawiać sobie cele, które całkowicie leżą w Twoich kompetencjach. Ten rodzaj koncentracji jest doskonały, aby mieć nadzieję na podwyżkę, awans, korzystne przeniesienie lub znalezienie pracy, która jest idealnie dopasowana do Ciebie. Ta Bliźnięta nie należą do spokojnych i pogodnych: pojawia się zbyt wiele pytań, na które trzeba odpowiedzieć, aby ruszyć naprzód, a po wprowadzeniu zmian możesz poczuć się spełniony, ale zmęczony.

Wybierz nową kartę

Oto inne aplikacje, które mogą Cię zainteresować

Lubisz karty tarota, szczęśliwe liczby lub biorytmy? Co powiesz na bezpłatne czytanie kart i odkrywanie ich znaczenia:

Nowy! Twoje karty tarota zostaną wylosowane bezpłatnie, aby dać ci prognozę dotyczącą twojego życia miłosnego, życia towarzyskiego, finansów i pracy. Więc dzisiaj, co to jest najprawdopodobniej: Cesarz, Sąd czy Księżyc? Narysuj jedną z 22 arkan, aby odkryć swoją kartę dnia i zrozumieć, jak ją interpretować w kontekście swojego życia osobistego. Dobre zbieranie!

Następnie, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o dobranych kartach, zawsze możesz dobrać kolejną. Losowanie tarota jest bezpłatne.. Nie ma nieprzyjemnych niespodzianek, a wynik będzie można zobaczyć bezpośrednio.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko