Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024tarota

Jaka jest twoja karta tarota na ten dzień?

Isabelle Fortes

Sprawiedliwość / Miłość

Wiele blokad w Twoim życiu miłosnym, rodzicielskim lub artystycznym zostanie rozwiązanych dzięki ponownemu dostosowaniu pojęć przyjemności, samotnej lub dzielonej, zakochanej lub nie. Ta tarcza wskazuje na bardziej zniuansowaną inspirację, zarówno w Twoich osiągnięciach, jak i w uczuciach. Głębokie i trwałe uczucia zdominują Twoje związki uczuciowe. Nie jest to czas wielkiej namiętności czy lirycznych lotów fantazji, ale raczej czas przywracania równowagi. Między Tobą a Twoim partnerem lub dziećmi pojawią się różnice zdań, które trzeba będzie rozwiązać, wyjaśnić nieporozumienia. Możliwe, że niektóre konflikty zakończą się w sądzie, ponieważ niektóre sytuacje są zagmatwane lub nie do końca przemyślane. Jest to jednak czas na ocenę ryzyka, aby jak najlepiej przewidzieć rozwój wydarzeń i podtrzymać dialog. Jedynie poświęcenie czasu, wysłuchanie tego, co każdy chce powiedzieć, i zachowanie bezstronności pozwala podjąć dobre decyzje. Nie jest to wcale czas aktywności w tych sprawach, ale raczej czas na wycofanie się, refleksję, samotność, a przede wszystkim wielką uczciwość intelektualną.

Sprawiedliwość / Pieniądze

Ta tarcza wskazuje, że w Twoim świecie materialnym istnieje blokada, którą musisz pokonać. Niezależnie od tego, czy jest to sprawa sądowa, drażliwy kontrakt, trudny bilans, to właśnie na płaszczyźnie finansowej szukasz punktu równowagi, który pozwoli Ci osiągnąć spokój. Niektóre sytuacje grzęzną w bagnie i wymagają aktywnego poszukiwania kompromisu, który pozwoli je odblokować. Zaleca się, aby nie ignorować prawnych aspektów nierozstrzygniętych sytuacji, gdyż pozwoli to uniknąć później problemów prawnych. Jest to dobry moment na poszukiwanie rozwiązań finansowych w drodze formalnych wymian. Dialog ma ogromne znaczenie, a Ty myślisz długo i intensywnie, rozważając każdą możliwość wniesienia dobrej energii do swojego życia materialnego. Ta ocena, choć powolna, frustrująca i czasami zniechęcająca, jest absolutnie konieczna dla Twojego przyszłego komfortu. Bez niej ryzykujecie, że pomnożycie błędy w ocenie, padniecie ofiarą defraudacji lub zrazicie do siebie administrację, a nawet wymiar sprawiedliwości. Wasza uczciwość intelektualna jest kluczem do jakości waszych opinii, a następnie działań.

Sprawiedliwość / Życie towarzyskie

Twoje życie codzienne jest pochmurne. Musisz przeanalizować swoje projekty z największą pewnością osądu. Brak równowagi w Twoich przyjaźniach może postawić Cię w niezręcznej sytuacji. Musisz wprowadzić poprawki, aby znaleźć lepszą równowagę w swoim życiu. Aby rozwiązać nieporozumienia, musisz postawić na kompromis. Logika, rozsądek, a przede wszystkim dyplomacja pomogą Ci znaleźć rozwiązanie. Nie lekceważ składanych Ci obietnic. Koniecznie sprawdź aspekty prawne projektów, o których sformalizowanie Cię poproszono. Nie podejmuj pochopnych decyzji, ponieważ: rozwody, spadki, zakończenie procesów sądowych i wszystkie umowy, które mogą mieć związek z prawem, znajdą się w centrum uwagi. Aby je rozwiązać, należy być dyplomatycznym, ale stanowczym. Tylko głos dialogu i dążenie do uczciwości pozwolą Ci przejść przez ten przejściowy kryzys. Pozytywne aspekty są po Twojej stronie, jeśli tylko dasz sobie czas na refleksję i nie pokażesz się w autorytarnym świetle!

Sprawiedliwość / Praca

Ta tarcza przyniesie Ci wiele aktywności na płaszczyźnie społeczno-zawodowej. W grę wchodzą sprawy prawne i potrzebujesz swojego ducha walki i wytrwałości, aby uzyskać awans, przeniesienie lub lepsze warunki pracy. Zawsze jednak działaj zgodnie z prawem, tak aby wydarzenia były dla Ciebie korzystne. Musisz podjąć wysiłek, aby dostosować się do zmian, które mogą nastąpić w Twoim środowisku zawodowym, dostosować się do nowych zasad, do innych liderów lub do nowych metod. To właśnie Twoja zdolność dopasowania się do tej nowej formy społecznej jest oceniana i awansowana, jeśli spełniasz oczekiwania przełożonych. Jeśli wydarzenia skłonią Cię do podjęcia kroków prawnych, zachowaj rozwagę i zleć reprezentowanie siebie komuś, kto jest waleczny, ponieważ zapowiada się, że debaty będą gorzkie, zanim będziesz mógł delektować się owocami swoich działań. Często dobra ugoda jest lepsza niż kiepski proces, a jeśli tylko masz rację, decyzje będą na Twoją korzyść.

Wybierz nową kartę

Oto inne aplikacje, które mogą Cię zainteresować

Lubisz karty tarota, szczęśliwe liczby lub biorytmy? Co powiesz na bezpłatne czytanie kart i odkrywanie ich znaczenia:

Nowy! Twoje karty tarota zostaną wylosowane bezpłatnie, aby dać ci prognozę dotyczącą twojego życia miłosnego, życia towarzyskiego, finansów i pracy. Więc dzisiaj, co to jest najprawdopodobniej: Cesarz, Sąd czy Księżyc? Narysuj jedną z 22 arkan, aby odkryć swoją kartę dnia i zrozumieć, jak ją interpretować w kontekście swojego życia osobistego. Dobre zbieranie!

Następnie, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o dobranych kartach, zawsze możesz dobrać kolejną. Losowanie tarota jest bezpłatne.. Nie ma nieprzyjemnych niespodzianek, a wynik będzie można zobaczyć bezpośrednio.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko