Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Bliźnięta Bliźnięta, Horoskop na miesiąc Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Oto nadszedł dla Ciebie czas na refleksję. Twoje życie uczuciowe nie do końca Cię satysfakcjonuje, odważysz się więc stawić czoła trudnościom. Dobra wiadomość: jak już zdecydujesz się na pierwszy krok, z każdym dalszym będzie o wiele łatwiej. Jeśli coś dotyczy Twojego prywatnego życia, natychmiast budzisz w sobie ducha walki. Planety i gwiazdy zapowiadają wiele niespodzianek w tym miesiącu dla Ciebie. Relacje z innymi pozwolą Ci w rozwiązaniu pewnych sporów, jeśli w ogóle istniały. W okolicach 20 października, wszystko się ułoży. Czeka Cię wiele emocjonalnych chwil, których długo nie zapomnisz. Rodzina wyjdzie na pierwszy plan. Jeśli tylko uwierzysz w siebie i zaufasz innym, zapanuje piękna energia.

Miłość
Od 3 października omówisz niewygodne tematy. Pluton w Koziorożcu zachęci Cię do głębokich refleksji. Dotyczy to przede wszystkim kwestie miłosne. Nawet jeśli jesteś w idealmnym związku, masz wrażenie, że czegoś Ci brakuje. Szczera postawa zdecydowanie Ci pomoże.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Pamiętaj, że warto uzbroić się w cierpliwość, pozwól partnerowi rozwijać się w jego własnym rytmie. A może tak uda Wam się znaleźć to samo tempo? Gwiazdy czuwają nad Tobą w tym miesiącu. Wykorzystaj więc w pełni ten piękny czas.


Słońce, będące w Sekstylu, oferuje nam cały wachlarz możliwości! Dzięki delikatnemu uporządkowaniu przeszłości, możemy na początku miesiąca skupić się na nowych rzeczach. Potrafimy wyrazić to, co czujemy, mówić o swoich ambicjach, planach, pokazać swoją prawdziwą naturę. Idziemy za marzeniami, za szczęściem, nie boimy się zmieniać i wsłuchać się w siebie. Odporność fizyczna pozwala nam na realizację pragnień lub na skonkretyzowanie planów rodzinnych. W okolicach 11 października dojdzie do kilku wstrząsów, ale dzięki nim rozwiniemy się w pozytywnym kierunku. Trudności odstąpią miejsca pięknym chwilom. W życiu uczuciowym, pasja będzie ważniejsza niż rozum. Panuje świetna atmosfera w kręgu przyjaźni. Czeka nas wiele różnych i nietypowych sytuacji. Dla jednych będzie to odnalezienie ulgi wobec danego problemu, dla drugich nowe, oryginalne propozycje. Październik będzie dla nas miesiącem odrodzenia!

iPhone / iPad Android