Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Grudzień 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2023

W tym miesiącu energie pochodzące od Ryb są wzmacniane przez siły emanujące od Strzelca. Sprawiają, że czujesz się jak w ślepym zaułku. To uczucie popycha cię do działania za wszelką cenę! Aby to osiągnąć pomyślisz, że warto wiele zaryzykować! Niektóre skutki takich działań faktycznie będą pozytywne. Niestety, nie będzie tak w każdym przypadku. Znalezienie swobody działania jest dobrym pomysłem. Unikaj jednak schematów, bo może się to obrócić przeciwko tobie. Zamiast tego skup się na możliwościach, które mają przyszłość. Podążając własną drogą, osiągnięcie celów zajmie trochę czasu. Ale w zamian unikniesz niepotrzebnych rozczarowań.

Miłość

Wenus w Wadze utrzymuje przyjemną atmosferę. Od 5 energie Strzelca, mogą spowodować bardziej złożoną i skomplikowaną sytuację. W tym miesiącu nie dawaj powodów do rywalizacji. Dlaczego? Ponieważ może to spowodować konflikty i niekończące się wymagania.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli uważasz, że twoja wolność jest ograniczana, unikaj uciekania od zobowiązań! Zamiast tego bądź odważny i mów to, co myślisz!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko