Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Lew Lew , Horoskop na miesiąc Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Jeżeli dane plany są dla Ciebie ważne, nie trać czasu na wahania! Masz świetną intuicję, dzięki której dostrzeżesz prawdziwe możliwości. Początek miesiąca zapowiada się raczej pozytywnie, szczęście się do Ciebie uśmiecha, nie oczekując niczego w zamian. Jeśli potrzeba kochania wysunęła się już na pierwszy plan, nie będziesz rozczarowany. Gwiazdy dadzą Ci dodatkowy czas w tej dziedzinie i wzmocnią Twoją kreatywność. Rozmowy w przyjaznych i miłosnych relacjach zyskają na znaczeniu przez większość miesiąca. Stawiasz na zaufanie, co wzbudzi pozytywne reakcje. Jeśli szukasz prawdziwej miłości, Jowisz może obdarzyć Cię pięknym prezentem, pewna osoba spadnie Ci z nieba! Krytyki i oceny innych nie wpłyną na Ciebie negatywnie. Z latwością wyrazisz swoje pragnienia.

Miłość
Wpływ Wenus doda Ci swobody w tworzeniu miłosnych planów. Czy jest to wspólna podróż czy ważny zakup, odnajdziesz sposób na ich realizację. Gdy będziesz wyrażać swoje emocje, uda Ci się pokazać ukochanej osobie, że bardzo Ci na niej zależy. Okres od 8 do 18 października przyniesie wiele zmian.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Bądź uważny na znaki wysłane przez gwiazdy. Nie wystarczy powiedzieć: „nie nie dzieje się po mojej myśli”, spróbuj zrozumieć cały kontekst, a m iłość pozytywnie Cię zaskoczy.


Słońce, będące w Sekstylu, oferuje nam cały wachlarz możliwości! Dzięki delikatnemu uporządkowaniu przeszłości, możemy na początku miesiąca skupić się na nowych rzeczach. Potrafimy wyrazić to, co czujemy, mówić o swoich ambicjach, planach, pokazać swoją prawdziwą naturę. Idziemy za marzeniami, za szczęściem, nie boimy się zmieniać i wsłuchać się w siebie. Odporność fizyczna pozwala nam na realizację pragnień lub na skonkretyzowanie planów rodzinnych. W okolicach 11 października dojdzie do kilku wstrząsów, ale dzięki nim rozwiniemy się w pozytywnym kierunku. Trudności odstąpią miejsca pięknym chwilom. W życiu uczuciowym, pasja będzie ważniejsza niż rozum. Panuje świetna atmosfera w kręgu przyjaźni. Czeka nas wiele różnych i nietypowych sytuacji. Dla jednych będzie to odnalezienie ulgi wobec danego problemu, dla drugich nowe, oryginalne propozycje. Październik będzie dla nas miesiącem odrodzenia!

iPhone / iPad Android