Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Lew Lew , Horoskop na miesiąc Lipiec 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Ruszasz na podbój świata, chcesz zrewolucjonizować swoje środowisko. Silna wola i energia są Twoim głównym atutem, świetnie znasz się na swoich tematach. Wiesz więc, jak wydostać się z każdej sytuacji jeśli jest to konieczne. Działasz szybciej niż myślisz, chyba że myślisz w mgnieniu oka? Odnajdujesz balans w tym wszystkim, wygrywasz we wszystkich dziedzinach życia. 5 i 6 lipca stajesz w świetle reflektorów, 12 i 13 lipca docierasz na szczyt.

Miłość
Pomysł, aby zwolnić trochę tempo i skupić się na zrozumieniu konsekwencji swoich działań nawet nie przychodzi Ci na myś. W miłości przechodzisz za każdym razem z jednego punktu do drugiego, nie martwiąc się przyszłością. Jesteś zdeterminowany, aby osiągnąć swój cel, nic nie jest w stanie Cię powstrzymać.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Warto czasem złapać oddech. Ty też, tak jak wszyscy, potrzebujesz wakacji. Jeśli nie weźmiesz nawet delikatnej przerwy, możesz stracić kontrolę, nawet jako bardzo doświadczony pilot. Nie biegnij więc na oślep. Między 29 a 31 lipca, Twój urok osobisty nie zna granic.


Słodki, wakacyjny czas wprowadza nas wszystkich w pozytywny nastrój. To czas, podczas którego zwolnimy tempa, ciesząc się tym, co dla nas najbardziej cenne. Hobby, rodzina, przyjaciele, relaks... Czekają nas piękne dni pełne uroku, któremu nie możemy się oprzeć. Obecność Jowisza w Strzelcu obdarzy nas wszystkich szczęściem i powodzeniem. Będziemy mogli cieszyć się wszelkimi elementami naszego życia. Dotyczy to w szczególności znaków spod żywiołu Ognia: szczęście będzie towarzyszyć przede wszystkim Baranom, Lwom i Strzelcom przez kilka najbliższych miesięcy. Warto w tym czasie przedsięwziąć nowe plany, rozpocząć nową drogę w życiu... Czas, aby uwierzyć w swoją szczęśliwą gwiazdę! Jowisz w gwiazdozbiorze Strzelca wraz z Marsem w tranzycie w Lwie tworzą dograny duet. Lato będzie więc pełne małych i dużych przygód, nowych spotkań i odkryć. Czeka nas wiele pozytywnych sytuacji, zwłaszcza w relacjach, w życiu towarzyskim. W życiu prywatnym czekają nas w najgorszym razie ciche momenty, a w najlepszym – szczęście i sukces. Wykorzystajmy więc ze spokojnym sumieniem ten piękny czas, zwłaszcza, że trygon Marsa i Jowisza (szczęście, bogactwo) zostanie wsparty przez mądrość Saturna w Koziorożcu. Co za wspaniałe lato!

iPhone / iPad Android