Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Rak Rak, Horoskop na miesiąc Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Jeśli potrzebujesz trochę czasu na refleksję, znajdziesz ku temu okazję, gdyż gwiazdy o to zadbają. Szybko odnajdziesz odpowiedzi na pytania. Jeśli odczytasz znaki na niebie, oszczędzisz wiele czasu! Nawet jeśli niczego konkretnego nie planowałeś, zmierzysz się z dość nietypowymi sytuacjami. W okolicach 10 października pewne kwestie nie są już tak oczywiste, jak były; w głowie następuje totalny chaos, a Tobie ciężko jest wszystko przemyśleć. Nie martw się zbytnio, gdyż planety otworzą przed Tobą drogę, o której skrycie marzyłeś! Nie bój się odciąć się od frustrujących i toksycznych osób. Potrzebujesz w tym momencie radości, łagodności i szczerości. Aby ochronić się przed tymi negatywnymi wpływami, Mars doda Ci odwagi. Twoi przyjaciele będą bardziej obecni i liczniejsi. Solidarność odnajdziesz również w rodzinie. Czego chcieć więcej!

Miłość
Życie uczuciowe będzie w tym miesiącu w centrum uwagi. Po raz kolejny powiesz o swoich oczekiwaniach i nie zawahasz się wyrazić swoje pragnienia dotyczące przyszłości. Kierujesz się intuicją, a Mars w Wadze nawet pomoże Ci w obraniu dobrej drogi. W okolicach 14 października, powiew świeżości wywieje wszelkie nieporozumienia.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Chcesz żyć w zgodzie ze swoimi wartościami i obrać pozytywną postawę? Warto więc cofnąć się o krok i nabrać trochę dystansu. Spróbuj również zapanować nad swoimi nastrojami.


Słońce, będące w Sekstylu, oferuje nam cały wachlarz możliwości! Dzięki delikatnemu uporządkowaniu przeszłości, możemy na początku miesiąca skupić się na nowych rzeczach. Potrafimy wyrazić to, co czujemy, mówić o swoich ambicjach, planach, pokazać swoją prawdziwą naturę. Idziemy za marzeniami, za szczęściem, nie boimy się zmieniać i wsłuchać się w siebie. Odporność fizyczna pozwala nam na realizację pragnień lub na skonkretyzowanie planów rodzinnych. W okolicach 11 października dojdzie do kilku wstrząsów, ale dzięki nim rozwiniemy się w pozytywnym kierunku. Trudności odstąpią miejsca pięknym chwilom. W życiu uczuciowym, pasja będzie ważniejsza niż rozum. Panuje świetna atmosfera w kręgu przyjaźni. Czeka nas wiele różnych i nietypowych sytuacji. Dla jednych będzie to odnalezienie ulgi wobec danego problemu, dla drugich nowe, oryginalne propozycje. Październik będzie dla nas miesiącem odrodzenia!





iPhone / iPad Android