Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Rak Rak, Horoskop na miesiąc Lipiec 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Pewne okoliczności komplikują Ci życie, masz tego dość, ale nic nie mówisz. Warto, jeśli możesz, wziąć urlop. Masz wrażenie, że nic nie działa zgodnie z planem. Uwolnij się od tej presji, to Saturn hamuje Twoje działania, możesz go jednak pokonać. Wystarczy otwarcie mówić o tym, co Ci przeszkadza, aby wszystko wróciło do normy. Nie bój się wytłumaczyć, że inaczej wyobrażałeś sobie pewne kwestie. Będzie to niesamowitym krokiem naprzód. 30 i 31 lipca przyniosą Ci momenty pełne spełnionych marzeń.

Miłość
Ciężko Ci trawić silne emocje, gdyż często kończy się to otwarciem starych ran. Ciężko Ci wyrazić siebie, co doprowadzi do pewnych przejściowych komplikacji. Kiedy w końcu zgodzisz się na otwartą komunikację, wróci Ci dobry humor.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Nie siedź bez ruchu cały dzień pod plażowym parasolem. Różne ciekawe przyjaźnie czekają na Ciebie, więc po prostu baw się! Zamiast rozmyślać o ziarenku piasku, które dostało się do Twoich wewnętrznych mechanizmów, uśmiechnij się do życia! Ciesz się z tego pięknego czasu, spędzonego wśród najbliższych.


Słodki, wakacyjny czas wprowadza nas wszystkich w pozytywny nastrój. To czas, podczas którego zwolnimy tempa, ciesząc się tym, co dla nas najbardziej cenne. Hobby, rodzina, przyjaciele, relaks... Czekają nas piękne dni pełne uroku, któremu nie możemy się oprzeć. Obecność Jowisza w Strzelcu obdarzy nas wszystkich szczęściem i powodzeniem. Będziemy mogli cieszyć się wszelkimi elementami naszego życia. Dotyczy to w szczególności znaków spod żywiołu Ognia: szczęście będzie towarzyszyć przede wszystkim Baranom, Lwom i Strzelcom przez kilka najbliższych miesięcy. Warto w tym czasie przedsięwziąć nowe plany, rozpocząć nową drogę w życiu... Czas, aby uwierzyć w swoją szczęśliwą gwiazdę! Jowisz w gwiazdozbiorze Strzelca wraz z Marsem w tranzycie w Lwie tworzą dograny duet. Lato będzie więc pełne małych i dużych przygód, nowych spotkań i odkryć. Czeka nas wiele pozytywnych sytuacji, zwłaszcza w relacjach, w życiu towarzyskim. W życiu prywatnym czekają nas w najgorszym razie ciche momenty, a w najlepszym – szczęście i sukces. Wykorzystajmy więc ze spokojnym sumieniem ten piękny czas, zwłaszcza, że trygon Marsa i Jowisza (szczęście, bogactwo) zostanie wsparty przez mądrość Saturna w Koziorożcu. Co za wspaniałe lato!

iPhone / iPad Android