Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Rak Rak, Horoskop na miesiąc Grudzień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

W tym miesiącu kieruje Tobą przede wszystkim kreatywność! Do 22 grudnia skupisz się na pracy i codzienności. Następnie Słońce w Koziorożcu sprawi, że na pierwszy plan wyjdzie Twój związek. Jesteś pełen intuicji (Merkury w Skorpionie) i kreatywności (Mars w Skorpionie), a Twoje umiejętności prawie nie znają granic. Od 10 grudnia jeszcze bardziej skupisz się na swojej pracy lub na zdrowiu. Jowisz, Saturn i Pluton w Koziorożcu wciąż mają wobec Ciebie dobre plany: zmieniają one w delikatny sposób wszelkie relacje związane z partnerstwem. Bądź spokojny, są to tylko i wyłącznie pozytywne wpływy. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, Twoje relacje przyjacielskie i Twoje plany zaznają wiele niespodzianek ze strony planety Uran, będącej w gwiazdozbiorze Byka. Przygotuj się na nieznane!

Miłość
Szaleństwo w miłości do 20 grudnia! Wenus w Koziorożcu, w pięknym aspekcie do Marsa w Skorpionie (poza trzecią dekadą) sprawi, że kochasz i jesteś kochany! Po 21 grudnia Twoja wrażliwość może doprowadzić do kilku scen zazdrości. Nie pozwól, aby zepsuło to piękną równowagę.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Wszechświat sprzyja Twoim działaniom w tym miesiącu. Nie pozwól, aby przeszłość je hamowała, nawet jeśli jest to trudne. Twoja przyszłość jest przed Tobą, a nie w zżółkniałych zdjęciach. Otwórz się więc na nowe możliwości!


Ten rok zakończy się pozytywnymi energiami dla nas wszystkich! Jowisz, Saturn, Uran i Pluton, wszystkie w harmonii między sobą i w żywiole Ziemi przygotują dla nas świetną bazę na przyszłość! Bądźmy więc ogrodnikami naszego własnego życia. Słońce w Strzelcu aż do 22 grudnia oraz Merkury od 9 grudnia zwiększą w nas entuzjazm i pragnienie korzystania z okazji, które się nam sprezentują. Pomoże nam w tym Mars w Skorpionie, który doda nam energii, obdarzy nas duchem walki. Będziemy wiedzieć, kiedy i w jaki sposób wyrazić swoje potrzeby. Wenus w Koziorożcu do 20 grudnia stworzy relacje pełne szacunku oraz stabilności. Z kolei od tej daty przejdzie ona do gwiazdozbioru Wodnika, co może doprowadzić do romansów i oznak wolności! Kiedy Słońce przejdzie do Koziorożca 22 grudnia, ogólna atmosfera stanie się spokojniejsza. Powoli zaczyna się zima. Warto więc znaleźć czas na chwile refleksji.

iPhone / iPad Android