select * from horoscope_hebdo_v2 where sign = '3' and week = '2023-09-18'
♋ Horoskop tygodniowy dla Rak od 18 Wrzesień 2023 r.
Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Rak: Horoskop tygodniowy na 18 Wrzesień 2023 r.

Isabelle Fortes

Kiedy tylko masz poważne wątpliwości co do sytuacji, korzystaj z intuicji, nie poddawaj się i trzymaj swoje cele na wizji. To po prostu wymaga trochę więcej czasu niż się spodziewałeś. Tydzień przynosi kilka zwrotów akcji i zmian. Te wydarzenia dają ci satysfakcję.

Tydzień zakochanych Rak

Twoi przyjaciele są zachwyceni, twoja rodzina również. Wydzielasz taką harmonię, że każdy chce poznać twój sekret! W rzeczywistości jesteś całkowicie szczęśliwy z osobą, która dzieli twoje życie lub nie. Twoje nastroje są czasami delikatne, ale ta osoba ma dar uspokajania cię, gestem, słowem lub pocałunkiem. To idealne dopasowanie. Robisz ludziom zazdrość! Co więcej mogę powiedzieć?

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 1/5 Ponied.

Rak, swoje finanse w tym tygodniu

Zimno ignorujesz swoje finanse. Przeoczasz sytuację swojego konta bankowego. Krótko mówiąc! Wszystko idzie na marne! Chociaż sytuacja staje się bardziej znośna, wciąż nie możesz pozwolić sobie na niedbałość. Musisz się ogarnąć, jeśli nie chcesz znaleźć się w katastrofalnej sytuacji. W tym tygodniu, bądź odważny i zajmij się swoimi finansami jak zwykle.

Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied.

Ten tydzień w formie Rak

Tydzień będzie intensywny, ale nie jesteś naprawdę pod wrażeniem obciążenia pracą, licznych aktywności czy przeładowanego harmonogramu. Jeśli niektórzy już się poddali, ty nie. Wręcz przeciwnie, aby naładować baterie, musisz być aktywny w 100%. Twoje otoczenie jest zdumione. Twoja energia jest nieograniczona. Nie potrzebujesz dużej dawki kawy, aby pozostać w formie.

Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied.

Rak, ten tydzień w pracy

Niebo jest u Twojego boku przez cały tydzień i świetnie Cię umieszcza w siodle. Już nie ukrywasz się w cieniu. Czas stanąć do obrony swoich planów. Atmosfera niebiańska oferuje Ci rampę startową i faworyzuje Twoje najbardziej ambitne projekty. Czas pokazać, na co Cię stać.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied.

Rak: cotygodniowe wskazówki

Cierpliwość można się nauczyć. Zapowiedziane zmiany to bomby czasowe, ale w dobrym sensie. Rzeczy wolno układają się w całość, ale to nie oznacza, że są szkodliwe. Pozwól sobie na przerwy w zapracowanym harmonogramie, a poczujesz pełne korzyści.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko