select * from horoscope_hebdo_v2 where sign = '7' and week = '2023-09-18'
♏ Horoskop tygodniowy dla Skorpion od 18 Wrzesień 2023 r.
Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Skorpion: Horoskop tygodniowy na 18 Wrzesień 2023 r.

Isabelle Fortes

Saturn pomaga Ci w strukturyzowaniu Twoich celów poprzez integrację nowych metod. To również doskonała pozycja do nauki trudnego przedmiotu lub zainteresowania się nową dziedziną. Autonomia jest zachęcana, a to dobry czas, aby przejrzeć niektóre z Twoich przekonań i skonfrontować je z innymi opiniami, aby poszerzyć swoje pole refleksji.

Tydzień zakochanych Skorpion

Cieszysz się wspaniałym niebem. Jeśli jesteś singlem, masz szczęście, że interesujesz się tym, co dzieje się wokół ciebie. Nigdy nie jest za późno, aby zrobić właściwą rzecz. Nie musisz obawiać się samotności. To niebo wzmacnia twoją zmysłowość i zapewnia ci sukces.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied.

Skorpion, swoje finanse w tym tygodniu

Twoje bezczelne szczęście finansowe upoważnia Cię do robienia wszystkiego, co szalone, aby dotrzymać wszystkich obietnic, które złożyłeś! Twoja ekonomiczna witalność będzie miała pozytywny wpływ na Twoją fizyczną i psychiczną dynamikę. Co za tydzień! Ciesz się skarbami życia bez ograniczeń. Szukaj towarzystwa tych, którzy cieszą się z Twojego sukcesu i świętujcie razem. Twoje szczęście jest radością dla oka!

Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied.

Ten tydzień w formie Skorpion

W tym tygodniu skupiasz się na relaksie i spokoju. Postanawiasz odpuścić wydarzenia, nie ma źródła stresu, tylko słodycze. Niczego nie planujesz. Robisz to, na co masz ochotę w danym momencie, co dla Ciebie świetnie działa. Poruszasz się tylko wtedy, gdy chcesz, jesz zdrowo i zrównoważenie, i jesteś na szczycie, dobrze w swoich butach.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Skorpion, ten tydzień w pracy

Zwycięstwo powinno sprawić, że czujesz się spełniony i pojednawczy wobec wszystkich w pracy. Twoje relacje są doskonałe. Twoi koledzy, współpracownicy lub klienci przysięgają na ciebie. Twój sukces jest również ich sukcesem, dlatego panuje bardzo przyjemna kolektywna rywalizacja. Przyjemność mnoży się, gdy jest dzielona, więc nie zapomnij dzielić się swoją wspaniałą ewolucją z ludźmi wokół ciebie, z całą swoją naturalną hojnością!

Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 5/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied.

Skorpion: cotygodniowe wskazówki

Saturn wprowadza bardziej odpowiedzialne zachowanie wobec pieniędzy. W pewnym momencie zostaniesz skłonny do inwestowania, oszczędzania lub pożyczania, a ta wpływowa planeta pomoże Ci dokonać właściwych wyborów, wykorzystując dużo kreatywności, nowych metod lub różnych partnerów. To doskonała okazja, aby z czasem i zabezpieczeniem zrównoważyć swoje finanse.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko