Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023tarota

Jaka jest twoja karta tarota na ten dzień?

Isabelle Fortes

Księżyc / Miłość

Jesteś pozbawiony inspiracji, zdezorientowany, rozczarowany lub zmartwiony w swoich relacjach z kochankami i rodzicami. Ta tarcza zwiastuje niski punkt we wszystkich sprawach związanych z tworzeniem i przyjemnością. Relacje z dziećmi są bardziej napięte, pojawiają się konflikty, rozczarowania i nieporozumienia. Zmysłowe przyjemności pozostają w półmroku, fantazje biorą górę nad rzeczywistością ze wszystkimi związanymi z tym ekscesami. Wątpisz w swoje talenty, zdolność do kochania lub bycia kochanym, a ta niepewność zżera Twoje życie i może prowadzić do depresji. Dla niektórych jest to znak zerwania i zmiany. Jedynym pozytywnym nastawieniem jest zaakceptowanie tych nieuniknionych wstrząsów i spojrzenie w przyszłość, z nadzieją na inne wspólne życie, lepsze pomysły, nowe związki i większą autentyczność w wymianie. Twój przyszły komfort zależy od Twojej obecnej zdolności do zaakceptowania i zarządzania tymi zmianami bez popadania w neurastenię.

Księżyc / Pieniądze

Twoje życie finansowe przechodzi przez nieprzyjemne i niebezpieczne zawirowania. Twój instynkt jest nieco zagłuszony i jesteś bardziej kruchy w obliczu oszustw, złudzeń lub kłamstw. Jeśli chodzi o pieniądze, nie podejmuj inicjatywy, ponieważ ryzyko błędu i suchych strat jest realne. Odłóż na bok swoje zamki w Hiszpanii i staw czoła rzeczywistości, nawet jeśli nie jest ona zbyt przyjemna. Zamiast inwestować, ryzykując zrujnowanie siebie, przyjrzyj się swojemu bilansowi, skorzystaj z porad, aby wykryć wady w swoich projektach i nadać im solidniejszą strukturę. To nie jest aktywny okres, to czas wątpliwości, złudzeń i nietrafionych nadziei. Dlatego pilne jest, abyś niczego nie podejmował i dokładniej przeanalizował swoją obecną sytuację, mając nadzieję na dokonanie właściwych wyborów i rozpoczęcie realnych projektów w dłuższej perspektywie. To chwilowe zaburzenie może prowadzić do wielkich pozytywnych zmian, w zależności od ryzyka, które podejmiesz lub nie...

Księżyc / Życie towarzyskie

Spotykasz się z nieuniknionymi rozczarowaniami, ale działasz rozważnie, nie dając się odwieść od swoich celów i ufasz tylko własnym opiniom. Masz pewne trudności z zabłyśnięciem w swoim otoczeniu, które jest źródłem kłopotów. Wsparcie przyjaciół nie zawsze jest skuteczne, a czasami jest mylące lub służy tylko sobie. Bądź roztropny, nie wierząc w obietnice, ponieważ plany materialne nie są jasne i musisz pragmatycznie sprawdzić, co jest oferowane. Nie należy lekkomyślnie podejmować oficjalnych zobowiązań! Natomiast projekty twórcze, wymagające dużej intuicji lub wyobraźni, mają wszelkie szanse powodzenia. W każdym przypadku musisz działać z rozwagą, nie pozwalając sobie na odwrócenie uwagi od swoich celów. Bądź więc czujny na iluzje. Ten klimat samotności pozwoli Ci zrobić krok do tyłu, aby uchronić się przed fałszywymi przyjaciółmi i jałowymi obietnicami. Wykorzystaj ten okres, aby otworzyć oczy i ponownie skupić się na swoich ideałach!

Księżyc / Praca

W Twoim życiu społecznym i zawodowym panuje stagnacja. Podwyżki, awanse lub przeniesienia nie są na porządku dziennym. Jesteś pełen wątpliwości i niepewności, Twoja praca prowadzi do rozczarowań lub złudzeń i masz wiele do zrobienia, aby wrócić na właściwe tory. Ta Blada jest trudna, ponieważ nie czujesz się rozumiany ani wspierany i masz wrażenie, że robisz tylko zamieszanie. Twoje listy się gubią, Twoje interwencje są źle interpretowane lub Twoja odpowiedzialność jest niesprawiedliwie przywoływana. Niezależnie od tego, jak bardzo demoralizująca może być ta sytuacja, nie należy się zniechęcać: jest ona konsekwencją niepewności i braku wiary w siebie. Po dokonaniu bilansu sytuacji wszystko się poprawi. Nie podejmuj jednak inicjatywy, nie działaj jako pośrednik i nie podpisuj niczego, co mogłoby Ci zaszkodzić lub uniemożliwić dalszy rozwój. To właśnie za cenę cierpliwości, jasności i umiejętności zmiany tego, co powinno być zmienione, wyjdziesz z tych zrozumiałych, ale jałowych rozczarowań i zniechęceń.

Wybierz nową kartę

Oto inne aplikacje, które mogą Cię zainteresować

Lubisz karty tarota, szczęśliwe liczby lub biorytmy? Co powiesz na bezpłatne czytanie kart i odkrywanie ich znaczenia:

Nowy! Twoje karty tarota zostaną wylosowane bezpłatnie, aby dać ci prognozę dotyczącą twojego życia miłosnego, życia towarzyskiego, finansów i pracy. Więc dzisiaj, co to jest najprawdopodobniej: Cesarz, Sąd czy Księżyc? Narysuj jedną z 22 arkan, aby odkryć swoją kartę dnia i zrozumieć, jak ją interpretować w kontekście swojego życia osobistego. Dobre zbieranie!

Następnie, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o dobranych kartach, zawsze możesz dobrać kolejną. Losowanie tarota jest bezpłatne.. Nie ma nieprzyjemnych niespodzianek, a wynik będzie można zobaczyć bezpośrednio.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko