Dzisiaj, Piątek 25 Wrzesień 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Sierpień 2024

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/09/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Jowisz jest obecny w Bliźniętach, więc znaki powietrza i ognia cieszą się z nadchodzących możliwości. Mars przynosi szanse, okazje i ciekawe wydarzenia. Aby je wykorzystać, zainteresowani otrzymają korzyści płynące z energii Lwa. Niektórzy czerpią inspirację z panującej atmosfery, aby osiągnąć swoje cele. Inni będą bardziej przedsiębiorczy niż zwykle.

Jeśli chodzi o znaki wody i ziemi, niektórzy mogą czuć się bezradnie, ponieważ będą musieli iść naprzód z Saturnem w Rybach, co jest niezgodne z planami Panny. Niektórzy to docenią, a inni uznają za nudne. Unikną jednak komplikacji, podejmując decyzje, które nie do końca im odpowiadają. Co więcej, Merkury nie pozwoli, by stało się coś niedobrego. W celu uniknięcia nieszczęść i różnych wpadek konieczne jest jednak sprawdzenie, czy wysyłane sygnały są dobrze interpretowane.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko