Dzisiaj, Środa 08 Luty 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Styczeń 2024

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Znaki powietrza i ognia otrzymują wsparcie Marsa, Wenus i Merkurego w Strzelcu. Pod koniec miesiąca Słońce w Wodniku przybywa po zwycięstwo. Niektórzy zmienią swoje pomysły, uwzględniając wycieczki, podróze i pozytywne spotkania. Inni zostaną uwolnieni od rutyny, która ich przytłacza. Jeśli chodzi o znaki Ziemi i wody, zawsze otrzymują one korzyści od Jowisza i Urana w Byku.

Mają możliwość, by rzucić się na głęboką wodę dzięki Marsowi, Wenus, Merkuremu i Słońcu, którzy wcąż są obecni w Koziorożcu. W tym miesiącu zmiany są ogłaszane przez przejście Plutona do Wodnika, które planowane jest na 21 dzień. Wspomniane znaki z radością powitają tę sytuację. Z drugiej strony istnieje ryzyko zdenerowania tych, którzy są przywiązani do swoich nawyków.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko