Dzisiaj, Środa 08 Luty 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Listopad 2024

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Znaki wody i ziemi odczuwają skutki powrotu Plutona do Koziorożca. Przed przemieszczeniem się do Wodnika warto dokonać niezbędnych zmian, które są istotne dla jakości życia. Uczucia i pragnienia zostaną wzięte pod uwagę. Ich witalność wpłynie na los innych. W tym okresie sytuacja rozwinie się pomyślnie.

Jeśli chodzi o znaki ognia i powietrza, zawsze towarzyszy im Jowisz w Bliźniętach. Jego siła jest złagodzona przez błyskotliwe i potężne energie Marsa w Lwie. W tej entuzjastycznej atmosferze niektórzy otrzymają prestiżowe propozycje. Inni wezmą los w swoje ręce i przekroczą własne granice. Jeśli jednak znaki wody i ziemi pozostaną w impasie, mogą czerpać inspirację z obcych energii, aby uwolnić się od wpływu innych.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko