Dzisiaj, Wtorek 07 Luty 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Październik 2024

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Jowisz zawsze sprzyja rozwojowi znaków powietrza i ognia w Bliźniętach. Aby z nich skorzystać przyda się poparcie energii pochodzących od Wagi. Dzięki tym dobrym wpływom pojawią się nieoczekiwane korzyści. Inni odnajdą radość życia, nauczą się kochać i poznawać ludzi. Jednak pojawienie się Wenus w Strzelcu może rozpalić serca i umysły.

W tych okolicznościach mądrość sugeruje, aby się nie spieszyć, ale i nie cofać przed podjęciem działań. Jeśli chodzi o znaki wody i ziemi, Mars w Raku płynnie motywuje je w kierunku realizacji swoich celów i osiągnięcia sukcesu. Jednak u niektórych może potrwać to dłużej. W odpowiednim czasie i w nieprzewidzianych okolicznościach pojawią się możliwości. Są dyskretne, ale mają nieoczekiwany potencjał.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko