Dzisiaj, Poniedziałek 21 Wrzesień 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Październik 2024

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/09/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Jowisz zawsze sprzyja rozwojowi znaków powietrza i ognia w Bliźniętach. Aby z nich skorzystać przyda się poparcie energii pochodzących od Wagi. Dzięki tym dobrym wpływom pojawią się nieoczekiwane korzyści. Inni odnajdą radość życia, nauczą się kochać i poznawać ludzi. Jednak pojawienie się Wenus w Strzelcu może rozpalić serca i umysły.

W tych okolicznościach mądrość sugeruje, aby się nie spieszyć, ale i nie cofać przed podjęciem działań. Jeśli chodzi o znaki wody i ziemi, Mars w Raku płynnie motywuje je w kierunku realizacji swoich celów i osiągnięcia sukcesu. Jednak u niektórych może potrwać to dłużej. W odpowiednim czasie i w nieprzewidzianych okolicznościach pojawią się możliwości. Są dyskretne, ale mają nieoczekiwany potencjał.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko