Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Październik 2024 dla Lew

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2024

Jowisz przywraca siłę twojemu związkowi. Zachęca cię do wdrażania projektów. Aby to zrobić, stwarza okoliczności, dzięki którym możesz spotkać właściwych ludzi we właściwym czasie. Dzięki energii emanującej z Wagi relacje są szczęśliwe. Propozycje partnerstwa pojawiają się na horyzoncie. W tym stanie umysłu masz wrażenie, że wszystko idzie we właściwym kierunku i masz rację. Niestety, te planety nie pozostają w Wadze na czas nieokreślony. Ich przejście w Skorpionie budzi energie Urana. Sytuacja staje się znacznie mniej przyjemna niż dotychczas. Nie chowaj się, bo to nie pomoże twojej działalności. Zamiast tego dokładnie przeanalizuj sytuację. Czyniąc to, pójdziesz dalej niż się spodziewasz.

Miłość

W tym miesiącu wszystko idzie źle. Prowokujesz konflikty, by sprawdzić, jakim uczuciem darzą cię twoi bliscy. Na chwilę może się to udać, ale na dłuższą metę może powodować niepożądane problemy. Znajdź inny sposób na uzyskanie deklaracji miłości.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli jesteś przekonany, że niektórzy ludzie cię oszukują, stworzysz niepotrzebne konflikty. Spójrz na swoje znajomości w inny sposób. Dzięki temu okaże się, że bliscy są do ciebie pozytywnie nastawieni.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko