Dzisiaj, Środa 23 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Lew na Lipiec 2024

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 23/09/2020

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2024

Ponieważ Jowisz jest obecny w Bliźniętach, sytuacje i wydarzenia działają na twoją korzyść. W tym miesiącu, gdy Merkury, Wenus i Słońce przechodzą przez twój znak, będziesz mógł w pełni cieszyć się życiem. Jednak z energiami, które emanują z Marsa i Byka, wydajesz się być pobudzony. Twoje pragnienia są potężne, a czasem wręcz niekontrolowane. Jeśli pozwolisz im przejąć kontrolę, postawią cię w skomplikowanych sytuacjach. Aby tego uniknąć, warto cofnąć się przed podjęciem decyzji i poczekać do 21. W tej chwili Mars zachęca cię do skupienia się na korzystaniu z życia. Zamiast używać siły, aby uzyskać to, czego chcesz, starasz się korzystać z innych możliwości.

Miłość

12. Wenus pojawia się w Lwie. Jednak Pluton również jest obecny. W tych okolicznościach możesz być zdolny do tego, co najlepsze, ale i co najgorsze. Aby zapobiec tragedii z powodu uczuć, nie staraj się mieć władzy nad innymi. Mądrze wykorzystaj swój urok.

Nasza rada dla Ciebie

Podejmij wyzwanie, gdy poczujesz się osłabiony i spróbuj dostosować się do ludzi i sytuacji. Dzięki temu osiągniesz wszystko, czego potrzebujesz.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko