Dzisiaj, Środa 08 Luty 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Czerwiec 2024

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Z Jowiszem w Bliźniętach szczęście uśmiecha się do znaków powietrza i ognia. Wraz z Wenus, Merkurym i Słońcem pojawiają się ciekawe propozycje, spotkania i możliwości. Po zainstalowaniu Plutona w Wodniku korzyści te wpłyną na życie, relacje lub związki, dzięki czemu pojawią się tak długo oczekiwane zmiany!

Jeśli chodzi o znaki wody i ziemi, otrzymują wsparcie Marsa w Byku. W połączeniu z Saturnem zachęcają cię do ustrukturyzowania tego, co już trwa. Ponadto radzą, by wytrwać i starać się osiągnąć sukces. Jednak bardziej konserwatywne osoby będą musiały poradzić sobie z kontrowersyjnymi zmianami. Aby to zrobić, będą musiały być otwarte na nowe pomysły zamiast od razu je odrzucać.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko