Dzisiaj, Środa 08 Luty 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Maj 2024

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Mars w Baranie wykonuje delikatny manewr. Z Plutonem w pobliżu, zachęca znaki powietrza i ognia, aby uwolniły się od wszystkiego, co ogranicza ich swobodę działania. Energie będą niezależne, lekkomyślne, pobudzone i nieco bojowe, wstrząsną panującą sytuacją. Ich wpływy będą silniejsze niż zwykle.

Przeniesienie Jowisza w kierunku Bliźniąt potwierdzi, że jesteś na dobrej drodze. Jednak, aby twoje czyny przyniosły efekt, będziesz musiał wpłynąć na pewne osoby. Jeśli chodzi o znaki wody i ziemi, mają one wsparcie energii Byka. Jowisz kończy jednak swój pobyt w tym znaku 25. Tak więc nadszedł czas, aby niektórzy stworzyli sobie okazję do działania. Aby to zrobić, zaleca się zwrócenie uwagi na tych, którzy są konstruktywni i rozsądni.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko