Dzisiaj, Środa 23 Wrzesień 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Maj 2024

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/09/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Mars w Baranie wykonuje delikatny manewr. Z Plutonem w pobliżu, zachęca znaki powietrza i ognia, aby uwolniły się od wszystkiego, co ogranicza ich swobodę działania. Energie będą niezależne, lekkomyślne, pobudzone i nieco bojowe, wstrząsną panującą sytuacją. Ich wpływy będą silniejsze niż zwykle.

Przeniesienie Jowisza w kierunku Bliźniąt potwierdzi, że jesteś na dobrej drodze. Jednak, aby twoje czyny przyniosły efekt, będziesz musiał wpłynąć na pewne osoby. Jeśli chodzi o znaki wody i ziemi, mają one wsparcie energii Byka. Jowisz kończy jednak swój pobyt w tym znaku 25. Tak więc nadszedł czas, aby niektórzy stworzyli sobie okazję do działania. Aby to zrobić, zaleca się zwrócenie uwagi na tych, którzy są konstruktywni i rozsądni.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko