Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Maj 2024 dla Ryby

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2024

Uran, Jowisz, Wenus, Merkury i Słońce są w Byku! Energie te, powiązane z Saturnem w Rybach, dają ci siłę do osiągnięcia twoich celów i pomagają ci obserwować twoje działania. Patrzysz na wydarzenia i ludzi z jasnością. W obliczu wrogości codziennego życia demonstrujesz dalekowzroczność, która przynosi proste rozwiązania. Chociaż burzliwe energie poruszają się obok ciebie, zachowujesz się rozsądnie i konstruktywnie we wszystkich okolicznościach. Jeśli przytrafią ci się przygody, to w następnej chwili sobie poradzisz. Pod koniec miesiąca, wraz z przybyciem Słońca, Wenus i Jowisza do Bliźniąt, ten przyjemny nastrój zostaje zakłócony. Skup się na swoich celach, a energie te nie będą miały nad tobą władzy.

Miłość

Twoje uczucia są ustabilizowane dzięki wpływom Wenus w Byku. Jeśli niektórzy stworzyli niepotrzebny dystans, to pojawią się sytuacje sprzyjające pojednaniu. Jednak z powodu Saturna twoje uczucia mogą wydać się osłabione. W tych okolicznościach daj się ponieść emocjom i wszystko dobrze się skończy.

Nasza rada dla Ciebie

Dopóki dokonujesz rozsądnych wyborów, twój sukces jest zapewniony. Z drugiej strony, jeśli zbłądzisz, sprawy bardzo się skomplikują. Postaraj się pozostać czysty, a wszystko będzie dobrze.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko