Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Kwiecień 2024 dla Ryby

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2024

Saturn jest w twoim znaku, a Mars pozostaje tam do 30. Połączony z Uranem i Jowiszem w Byku, zbliżasz się do swoich celów. Prawdopodobnie odczuwasz większy ból niż zwykle, ponieważ tempo jest wolniejsze. Czas jest na wagę złota. Z natury wiesz, jak go oswoić, to nie stanowi problemu. Ale przy energiach krążących w Baranie możesz szaleć z niecierpliwości. Chociaż jesteś bardzo spokojną osobą, możesz reagować wyjątkowo. Twoje reakcje mogą być bardziej brutalne niż zwykle. Możesz powiedzieć, co myślisz, nie martwiąc się o konsekwencje. Ci, którzy cię dobrze znają, nie będą zaskoczeni. Jeśli chodzi o innych, reakcje mogą być różne.

Miłość

Od pewnego czasu czujesz się bezpiecznie i stabilnie. W tym miesiącu Wenus sprawia, że chcesz dać z siebie więcej a Merkury pobudza cię do działania. Ci, którzy dobrze cię znają i którzy cię kochają, z pewnością to docenią. Jeśli chodzi o innych, będą zadawać pytania, które pozostaną bez odpowiedzi.

Nasza rada dla Ciebie

Możesz być mądry i czekać, aż wszystko się uspokoi. Lub możesz poddać się presji, aby pokazać, że nie jesteś tak łagodny, jak mogłoby się wydawać.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko