Dzisiaj, Środa 30 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Lipiec 2024

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 30/09/2020

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2024

Energie wody i ziemi stworzą ci barierę, która ochroni cię od zewnątrznego świata. Sprawią, że się rozwiniesz w bezpiecznym miejscu, co pomoże ci osiągnąć swoje cele. Dzięki tym energiom stajesz się pewny siebie. W tej atmosferze prawdopodobnie będziesz potrzebować zmian. Chociaż Jowisz komunikuje się z twoim znakiem i Saturnem, nie przeszkadza to w wysyłaniu ci okazji i szans. Aby te możliwości były dla ciebie korzystne, zachowaj ostrożność przed podjęciem decyzji. Jeśli rozmówcy wywierają na ciebie presję, poświęć czas na przemyślenie. Robiąc to, wykorzystasz najlepsze okazje i porzucisz te, które będą krótkotrwałe lub bezużyteczne.

Miłość

Twoje relacje i uczucia muszą być zgodne z twomi najgłębszymi pragnieniami. Kiedy czujesz, że tak się nie dzieje, natychmiast tworzysz dystans. Pomimo tych dobrych intencji, twoje uczucia nie są odwzajemnione. Spróbuj zainspirować się dobrymi pomysłami Wenus w Lwie.

Nasza rada dla Ciebie

Otaczanie się stabilnymi ludźmi sprawia, że jesteś w centrum uwagi. Jeśli jednak chcesz zmienić swoje życie, zrób to, ale delikatnie i z właściwymi ludźmi.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko