Dzisiaj, Piątek 27 Styczeń 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Grudzień 2024

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Znaki ognia i powietrza będą ignorować pozory i konwenanse. Niektórzy wezmą los we własne ręce. Inni odczują potrzebę zmiany i rozwinięcia pewnych tematów. Aby osiągnąć te kwestie, pojawią się okazje lub spotkania. Jednak Mars jest w Lwie, a Pluton w Wodniku.

Ta kombinacja energii będzie przydatna, pod warunkiem, że nikt nie nadużyje jej mocy. W przypadku znaków wody i Ziemi ich rozwój jest wspierany przez Saturna w Rybach i Urana w Byku. Mogą czuć, że ich życie jest ciężkie i że każdy dzień jest do siebie podobny. Jeśli spróbują, mogą poprawić swoje codzienne życie dzięki pojawieniu się Marsa w Lwie lub Merkurego w Strzelcu, ale pod warunkiem, że odbędzie się to powoli.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko