Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Grudzień 2024 dla Strzelec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2024

Słońce jest w twoim znaku do 21., a Merkury pozostaje tam do końca miesiąca. Jeśli jego energia spowoduje jakieś zakłócenia, bądź spokojny. Od 16. wszystko jest w porządku. Jednak te energie pojawiają się w związku z Jowiszem w Bliźniętach. Tworzą pozytywne sytuacje, które są następnie zagrożone bez racjonalnego wyjaśnienia. Możesz więc czuć, że nic nie idzie w dobrym kierunku. W najgorszych chwilach możesz myśleć, że marnujesz swój czas. Mars w Lwie uspokaja twoje uczucia. Jeśli jednak od 7. pojawią się niepowodzenia, nie panikuj za bardzo. Skorzystaj z okazji, aby udoskonalić bieżące projekty. Eksperymentuj z różnymi rozwiązaniami. Zmiany, na które masz nadzieję, wejdą w życie. Ludzie wywiążą się ze swoich zobowiązań.

Miłość

Od 8. Wenus w Wodniku tchnie nowe emocje w twoje uczucia, ale Mars przeciwstawi się temu, kierując je gdzie indziej. Ta sytucja sprawia, że jesteś zmuszony do dokonania dobrego wyboru! Słuchaj intuicji, a także wskazówek od prawdziwych przyjaciół.

Nasza rada dla Ciebie

Skorzystaj z okresów przerwy i opóźnień, aby odkrywać różne rozwiązania i sytuacje. W ten sposób niekorzystne skutki niektórych zagrożeń zmienią się w nowe szanse.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko