Dzisiaj, Wtorek 07 Luty 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Luty 2024

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

W zeszłym miesiącu Pluton pojawił się w Wodniku. W tym miesiącu Mars, Wenus, Merkury i Słońce mają duży wpływ na bieżące wydarzenia. Znaki ognia i powietrza odczują ten pęd wolności, który wybuchnie w lutym. Niektórzy będą mieli poczucie, że wartościowe życie jest najważniejsze. Inni rozpoczną niezwykłe projekty.

Jeśli chodzi o znaki wody i Ziemi, mogą one zostać zdestabilizowane przez tę zmianę. Ale należy zachować spokój. Planety te mogą nadal trzymać się Saturna w Rybach oraz Jowisza i Urana w Byku. Energie te są dodatkowo wzmacniane przez poszczególne planety, które kończą swój pobyt w Koziorożcu. Ci, którzy są w trakcie zmian, będą mieli okazje, które warto szybko wykorzystać.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko