Dzisiaj, Poniedziałek 30 Listopad 2020
Horoskop

Horoskop dla Byk na Luty 2024

Isabelle Fortes | 01/11/2020 - zmodyfikowano 30/11/2020

Twoje prognozy astralne na Luty 2024

Energie płynące w Byku i Koziorożcu sprzyjają twojej ekspansji. Związane z Saturnem w Rybach sprzyjają twojemu pragmatyzmowi. Dlatego robisz rzeczy zgodnie ze swoimi przekonaniami. Dążysz do celu, wykluczając wszystko, co może utrudniać ci postęp. Z natury obawiasz się nowości. Zwykle odmawiasz. Dzięki wpływom, które zamieszkują Wodnik, pojawia się znikąd. W tym miesiącu nie postrzegaj zmian jako swojego najgorszego wroga! Zaakceptuj otwarcie się na to, czego nie planowałeś. Nie denerwuj się innowacyjnymi poradami innych osób. Nie odrzucaj go w jednym bloku. Poświęć czas na jego analizę, ponieważ niektóre z nich będą bardziej interesujące niż myślisz.

Miłość

Aż do 16-tej Wenus w Koziorożcu spełnia twoje życzenia! Wasze miłości są nasycone stabilnością, która was uspokaja. Odsłaniasz to, co najlepsze. To się komplikuje! Możesz jednak tego uniknąć. W jaki sposób? Przyjmując z radością, że twoje nawyki są chwilowo modyfikowane.

Nasza rada dla Ciebie

Energie Wodnika negatywnie na ciebie wpływają, ponieważ wydają się zbyt intensywne. Zamiast próbować je ograniczać za wszelką cenę, postaraj się je okiełznać.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko