Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Baran na Marzec 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2021

Szczere spojrzenie w głąb siebie i wielka motywacja do działania! Słońce w Rybach do 20, a Wenus w tym samym znaku, aż do drugiego sprzyja twojemu życiu wewnętrznemu i łagodzi twoje emocjonalne przeżycia. Możesz oscylować między mówieniem rzeczy z brutalną szczerością lub między taktownym przemilczeniem pewnych spraw. Twoja planeta, Mars, jest w Bliźnietach od piątego, wzmacnia twoją osobowość. Twoje zdolności przywódcze i duch walki są wyjątkowo silne! Wenus jest w twoim znaku do 22, twoja charyzma jest potężna, podczas gdy Jowisz i Saturn w Wodniku wspierają twoje projekty i twoje przyjaźnie. Uran w Byku pyta o twoje dochody, jego możliwości są nieprzewidywalne. Od 21 Słońce wchodzi do twojego domu, twoje światło się świeci!

Miłość

Niezwykła nieśmiałość wraz z twoją delikatną osobowością mogą wymagać od ciebie przeglądu twoich zachowań! Wenus w Rybach do 21 i Mars w Bliźniętach od piątego, powodują napięcie emocjonalne, nad którym będziesz musiał pracować! Twoje żarliwe pragnienia i ekspresja twoich uczuć bawią się w chowanego. Poczekaj do 22, aby cieszyć się prawdziwą miłością.

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc podzielony jest dla ciebie na dwa okresy: przed 21 i po 21. Przede wszystkim się przygotuj, mądrze dobieraj słowa i zachowania, a następnie podejmuj działania z dokładnością i entuzjazmem. Bądź świadomy wartości pieniędzy, ustabilizuj się!

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko