Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na Rok 2017 dla znaku zodiaku Baran Horoskop na Rok 2017 dla znaku zodiaku Byk Horoskop na Rok 2017 dla znaku zodiaku Bliźnięta Horoskop na Rok 2017 dla znaku zodiaku Rak Horoskop na Rok 2017 dla znaku zodiaku Lew Horoskop na Rok 2017 dla znaku zodiaku Panna Horoskop na Rok 2017 dla znaku zodiaku Waga Horoskop na Rok 2017 dla znaku zodiaku Skorpion Horoskop na Rok 2017 dla znaku zodiaku Strzelec Horoskop na Rok 2017 dla znaku zodiaku Koziorożec Horoskop na Rok 2017 dla znaku zodiaku Wodnik Horoskop na Rok 2017 dla znaku zodiaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Waga

Waga : Twój horoskop roczny 2017

  Opracowany przez Isabelle Fortes

Jowisz wciąż wpływa bezpośrednio na Twój znak w tym roku, co daje Ci szansę na rozpoczęcie wszystkiego na nowo w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Jego współdziałanie z Saturnem sprawia, że uda Ci się znaleźć idealny sposób na życie, który całkowicie spełni Twoje oczekiwania, dając Ci jednocześnie więcej niezależności. To połączenie energii obdarzy Cię świetnym samopoczuciem i stabilnością.

Miłość: Współudział Jowisza i Saturna będzie mieć uspokajający wpływ na Twoje życie miłosne, które usiane jest konfliktami od jakiegoś czasu. Kryzysu nie wywołają już drobne kłótnie, które staną się coraz rzadsze w Twoim związku. Twoje sprawy sercowe ustabilizują się, zaczniesz nawet myśleć o dalekich planach na przyszłość. Dzięki tej spokojnej sile, łatwiej uporasz się z pojęciem „niezależności”.

Życie społeczne: Twoje pomysły znajdą poparcie wśród innych, co przyczyni się do ich realizacji. Przy odrobinie Szczęścia uda Ci się osiągnąć swoje cele już w tym roku! Od października wejście Jowisza do Skorpiona obdarzy Cię strategicznym, logicznym myśleniem. Twoje wysiłki nie pójdą na marne! Wręcz przeciwnie, Twoje kwestie finansowe polepszą się!

Formularz: Wpływ Marsa na Twój znak zachęci Cię do podjęcia się sportu. Być może nie uda Ci się znaleźć najlepszej dla Ciebie aktywności sportowej za pierwszym razem. Nie zniechęcaj się – trzeba spróbować kilku, wytrwać, sprawdzać, aż znajdziesz to, co daje Ci najwięcej radości. Co więcej, Twoje nowe hobby stanie się dla Ciebie źródłem fascynujących nowych relacji, które dadzą Ci więcej, niż myślisz!

Porady: Nie pozwól, by inni przyćmili Cię ich narzucającymi osobowościami!
iPhone / iPad Android