Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop na 2021 Baran z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Z Plutonem w Koziorożcu nadal będziesz czuł, że w kwestii sukcesu sprawy nie rozwijają się, jak chcesz. Przeszłość spowolni twoje wejście na szczyt. Sprawy trochę utkną. Aby cię wesprzeć, Saturn i Jowisz w Wodniku popchną cię do realizacji twoich projektów i wykorzystania nadarzających się okazji. Ten tandem zachęci cię, abyś powoli, ale pewnie ruszył w kierunku niezależności, zmian i nowości. Między czerwcem a lipcem sytuacja z przeszłości może się zakończyć, co pozwoli ci łatwiej iść naprzód.

W tym roku twoja wizja miłości będzie ewoluować. Będziesz dojrzały. Twoje dążenie do pasji zniknie, zostawiając miejsce dla satysfakcjonującej relacji dla umysłu. Gdy zbliży się wiosna, Mars i pożądanie, rozbudzą twoje zmysły. Przejście Wenus w twoim znaku natchnie cię nowymi uczuciami. Ten letni okres może sprawić, że staniesz przed wyborem. Saturn będzie szeptał, żeby się za bardzo nie spieszyć. Wenus będzie miała dla ciebie kilka kryzysowych sytuacji we wrześniu, ale wyjdziesz z nich bez szwanku, a koniec roku będzie dla ciebie szczęśliwy.

Ten obszar korzysta z wpływów astralnych, które zachęcają do odnowienia przyjaźni i relacji. W ciągu ostatniego roku obrazy z przeszłości zamazywały się, by ustąpić miejsca bardziej otwartym ideom. Poczujesz się bardziej swobodnie. Twoje relacje z innymi przejdą w fazę, którą lubisz i która sprawia, że dajesz z siebie wszystko. Uważaj jednak na swoje zbyt szczere reakcje, które zaskakują konserwatystów. Połączenie inwestycji z franczyzą w znacznym stopniu posłuży Twoim interesom i nowym przyjaźniom.

Wiosna, jako twoja ulubiona pora roku, zmotywuje cię do uprawiania sportu i dbania o siebie. Niestety, twoja motywacja może szybko wyparować. Po kilku zachęcających i niektórych nieudanych próbach, w tym roku, znajdziesz aktywność, które przyniesie dużo dobrego zarówno twojemu ciału, jak i duchowi.

Saturn i rozum będą kierować cię na drogę zmian, wzbudzających u ciebie podniecenie, jednocześnie osłabiając to, co do tej pory cię charakteryzowało. W tym roku jednak nie spiesz się, bo czas to twój sprzymierzeniec.

Baran: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko