Dzisiaj, Poniedziałek 02 Październik 2023Horoskop

Horoskop na 2022 Panna z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Zaczynasz rok z Neptunem i Jowiszem w Rybach, co oznacza zaangażowanie we wszystkim. Pluton w Koziorożcu i Uran w Byku pomogą ci zachować silną wolę. Te dwa niebiańskie filary zachwycają swoją powściągliwością i ostrożnością. Dają ci siłę, byś bez pośpiechu postawił swoje warunki. Od maja do października nie jesteś pod presją. Jowisz, przechodząc do Barana, zmienia temat rozmowy. Masz więc trochę czasu, aby pomyśleć i dowiedzieć się, czego naprawdę chcesz.

Począwszy od stycznia aż do początku marca Wenus w Koziorożcu sprawia, że twoje życie jest łatwiejsze. Troszczy się o ciebie, nie ingerując za bardzo. Wszystko się zepsuje kiedy przejdzie do Ryb. Jej wymagania wrosną, ale przede wszystkim będzie potrzebowała dowodu miłości. Odczuwasz ciśnienie i trudno jest uzyskać rozumną przewagę. Pod koniec maja, z Wenus w Byku, możesz zacząć znowu czuć się sobą. Lato jest spokojne, ponieważ Wenus w Raku łagodzi najśmielsze uczucia. Rozpoczniesz nowy rok szkolny, kontrolując sytuację. Jesienią wszystko stanie się jasne z Wenus w Skorpionie.

Z dysonansem Jowisza i Neptuna w pierwszej części roku, nadszedł czas, aby uporządkować swoje priorytety i plany. Nie możesz przeoczyć możliwości. Dążenie do ustalenia podstawowych zasad i uprzywilejowanie Twoich zainteresowań doprowadzi Cię do sukcesu. Będziesz musiał opierać się nierealnym propozycjom i nie ustępować. Najlepszy czas, aby to zrobić będzie latem, ponieważ wtedy masz wsparcie Marsa w Byku. Z drugiej strony będziesz musiał skupić się na rzeczach podstawowych i nie rozmieniać się na drobne do końca roku, jeśli chcesz osiągnąć swoje cele i odnieść sukces.

Przechodzisz okresy wzlotów i upadków. Aby zaradzić tym niezbyt korzystnym tendencjom, będziesz musiał użyć potężnych środków. Nie ma wątpliwości, że W tym roku jesteś przytłoczony emocjami. Musisz je uwolnić odprężając się i rozładowując fizycznie. Może zainspiruje cię joga lub partia squasha w tygodniu?

W tym roku nie przegap okazji. Dokonaj analizy i pomyśl szczególnie o sobie i swoich zainteresowaniach. W tym stanie umysłu odrzucisz niebezpieczne, wątpliwe lub utopijne plany.

Panna: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko