Dzisiaj, Środa 30 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Baran na Wrzesień 2023

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 30/09/2020

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2023

Sukces tej jesieni zależy od twojej umiejętności radzenia sobie z atakiem Marsa w Wadze. Siła, która łączy go z twoim znakiem, wywołuje nieoczekiwane reakcje, które są czasami brutalne. W tym miesiącu, poprzez różne wydarzenia i okoliczności, jesteś zmuszany do podejmowania decyzji, które doprowadzą cię do niechcianej sytuacji. Aby wszystko poszło dobrze, nie działaj pod wpływem emocji. Unikaj rozwiązywania swoich problemów za pomocą gniewu. Aby pomóc ci zachować spokój i skorzystać z energii Marsa w Wadze, zainspiruj się Wenus w Lwie. Możesz czuć, że nic nie idzie do przodu. Od 16. otrzymasz pozytywny impuls, który cię zmotywuje.

Miłość

Sytuacja jest stopniowo opanowywana, ale pozostaje skomplikowana. Do 16 możesz myśleć o realizacji swoich planów. Strzeż się, bo wbrew pozorom twoje uczucia mogą spowodować negatywny obrót wydarzeń. To, co ważne jest powiązane z Marsem, wywołuje u ciebie siłę do działania. W tym miesiącu spróbuj pogodzić się z życiem, zamiast odrzucać to, co ważne.

Nasza rada dla Ciebie

Przepełnia cię energia, która może różnie na ciebie wpłynąć. Zanim więc skupisz się na niekończących się kłótniach, znajdź kompromisy, które uszczęśliwią wszystkich.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko