Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Roczny Horoskop na 2022 dla Baran

Isabelle Fortes

Od zeszłego roku pragniesz zmian za wszelką cenę, ale to tak naprawdę tylko dlatego, że brakowało ci do tej pory szczęścia. W tym roku, wraz z przejściem Jowisza do twojego znaku, wszystko staje się możliwe. Będziesz mógł wreszcie skupić się na działaniu, zwłaszcza od maja do października. Dla niektórych tych kilka miesięcy może wydawać się zbyt krótkim okresem, ale dla ciebie będzie to więcej niż wystarczające. Przejście Marsa do przyjaznych w stosunku do ciebie znaków doda ci jeszcze więcej energii i zachęci cię do pracy nad swoją osobowością. W tym roku odkryjesz inne wszechświaty i zupełnie nowe horyzonty, które staną się dla ciebie ogromną inspiracją.

Od 7 marca same dobre nowiny! Wenus odnawia więzy, które się gdzieś w drodze zagubiły. W maju pasja powraca z siłą wraz z przejściem Wenus do gwiazdozbioru Barana. Z pomocą Jowisza, letnia miłostka już ci nie wystarcza. Zapragniesz darzyć takim uczuciem, które cię na co dzień inspiruje i sprawia, że wibrujesz. Wenus w Bliźniętach obdarzy cię ogromnymi pokładami pasji, a w Lwie pomaga ci w realizacji twoich pragnień. Jej przejście do Wagi może zamienić pewną relację na coś bardziej oficjalnego. Pod koniec roku Mars w Bliźniętach obdarzy cię świadomością dotyczącą relacji z twoimi fanami.

Aby skorzystać z pozytywnych wpływów Jowisza, trzeba poczekać do 11 maja. Tymczasem będziesz musiał zadowolić się Plutonem, który wciąż utrzymuje delikatny chaos. Zamiast niecierpliwić się, dopracuj plany, które pragniesz zrealizować. Przeanalizuj każdy szczegół, zamiast na siłę próbować przekonać innych. Między 11 maja a 28 października Jowisz przeniesie się do gwiazdozbioru twojego znaku. Jego wpływ zainspiruje cię zmianami, pomysłami i nowymi ambicjami. 26 maja Mars jeszcze bardziej podkreśli te elementy i twoje własne pragnienia. Twój apetyt na tworzenie i wprowadzanie innowacji rośnie w bardzo szybkim tempie.

W tym roku Twoje dbanie o siebie pozostawia wiele do życzenia. Przechodzisz przez okres intensywnej aktywności, a za chwilę przez okresy całkowitego lenistwa. Z takim rytmem twój umysł i twoja sylwetka przegrają! A może warto skorzystasz w tym roku z pozytywnego wpływu gwiazd, aby zająć się relaksem i rozrywką, zamiast uparcie skupiać się tylko na wyczerpującym sporcie?

Chcesz, aby Twoje plany odniosły w tym roku sukces? Kluczem jest dyplomacja z tymi, którzy mają wpływy. Unikaj przekonywania na siłę.

Baran: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko