Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop na 2022 Wodnik z naszymi poradami

Isabelle Fortes

W tym roku rozwijasz się z Saturnem w swoim znaku, który motywuje cię do tego, byś był przezorny, zorganizowany, a przede wszystkim cierpliwy. Od 11 maja do 28 października i później pod koniec roku, wpływ Jowisza w Baranie przyniesie korzyści. Ta gwiazda ekspansji umożliwia rozwój planów i pomysłów. Znika powolność i oczekiwanie. Masz zielone światła. Nie zapominaj jednak, że Uran torpeduje nierealistyczne pomysły. Jeśli chcesz osiągnąć swoje cele i uzyskać zgodę Urana, wprowadź pewne łagodne zmiany do swoich projektów.

Początek roku był mniej lub bardziej pochmurny, jednak z nadejściem marca, Wenus zaprosi cię do twojego znaku. Twój ukochany wraca. Czujesz, że wszystko idzie coraz lepiej. W maju, napływ Wenus i Marsa do Barana, daje impuls sprawom sercowym! Monotonia topi się jak śnieg w słońcu. Czujesz się jak nowo narodzony. Odwiedziny i zaproszenia powracają z Wenus w Bliźniętach. Jeśli umiejętnie zarządzisz przeciwnymi napływami Wenus do Lwa i Skorpiona, twoja miłość rozkwitnie między jesienią a zimą.

Zaczynasz rok z trudem, ciężki Saturn spoczywa na twoich ramionach. Zmiany zainicjowane przez Jowisza w 2021 roku mają problem z odnalezieniem właściwego toru. Grzęzną w oczekiwaniu, a ty tracisz cierpliwość. Od 11 maja do 28 października, wraz z przejściem Jowisza do Barana, wykorzystają szczęśliwy zbieg okoliczności aby wejść na orbitę. Od końca maja do początku lipca, wraz z wzmocnieniem Marsa, będziesz gorączkowo konkretyzować swoje plany. Jeśli dobrze wszystko się ułoży latem, odniesiesz sukces między wrześniem a grudniem.

Saturn będzie miał wpływ na twoją sylwetkę – sprawi, że będziesz miał kilka kilogramów mniej. Jednak pojawią się momenty zmęczenia, które musisz zaakceptować. Czekanie na efekty cię irytuje. Gotujesz się w środku. Odpocznij. Odpuść, gdy poczujesz, że napięcie przejmuje kontrolę. Pomiędzy wiosną a latem uważaj żeby się nie przepracować, bo to właśnie cię czeka.

Nie narzucaj swoich pomysłów siłą. Nie działaj pod wpływem emocji. To powoduje niepożądane reakcje i napięcia. Dbaj o relacje I wyluzuj.

Wodnik: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko