Dzisiaj, Wtorek 29 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Waga na Maj 2022

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 29/09/2020

Twoje prognozy astralne na Maj 2022

To miesiąc stabilizacji, piękny i satysfakcjonujący okres. Chwila jest odpowiednia dla twojego biznesu i pracy; dotyczy to również sfery osobistej, emocjonalnej i miłości. Gwiazdy zachęcają do podejmowania wszystkich dobrych decyzji, które podejmujesz, rzeczy się zdarzają. Możesz ulec pokusie nowych doświadczeń. Po drugiej połowie miesiąca będziesz mieć możliwość wyboru rodziny. Twój kształt jest olśniewający, szczególnie w pierwszych trzech tygodniach, wtedy twoja energia spada trochę, ale ty utrzymujesz tempo. Jeśli chcesz uregulować sytuację, na którą trudno ci się zdecydować, nasze drogie planety wywierają na ciebie presję 25 dnia.

Miłość

Czułość twoich działań przynosi owoce, jeśli nie mierzysz korzyści, to komplementy sprawiają, że czujesz się nieswojo, wolisz pozostać skromnym. Sytuacja powoli się stabilizuje, znajdziesz właściwe słowa, pokazując przekonujące aspekty. Przed końcem miesiąca zobaczysz ładną ewolucję. Twoja prywatność Cię wypełnia.

Nasza rada dla Ciebie

Możesz liczyć na innych, bliskich i dalekich, aby dzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniami. Musisz czuć, że jesteś ważny dla ludzi, na których ci zależy. W tym miesiącu jesteś rozpieszczany.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko