Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Sierpień 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2023

Energie Saturna komplikują ci życie, a Mars w Pannie potęguje to zjawisko. W tym miesiącu po prostu utknąłeś. W tej chwili twoje cele są niedostępne, ale to nie znaczy, że są one niewykonalne. Jeśli chcesz je zrealizować, Mars zachęca do działania. Merkury, który jest również w Pannie, wymaga, abyś przywiązywał wagę do szczegółów. Co do Saturna, szepcze ci, że z czasem osiągniesz swój cel. Zamiast rezygnować, użyj energii pochodzącej od Lwa. Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi i bliskimi. Pokaż swoje pomysły i słuchaj pomysłów innych. 28. wraz z przeniesieniem Marsa do Wagi sytuacja się uspokoi.

Miłość

Twoje pole działania jest przyjemne, ale nieco ograniczone. Sprawy wciąż ewoluują. W tym miesiącu skorzystaj z okazji, aby wyjść z domu i poznać ludzi. Spotykaj się ze znajomymi. Przyjmuj zaproszenia, wybierz się na weekendowe wycieczki lub pojedź na wakacje. Pod koniec miesiąca ograniczenia znikają.

Nasza rada dla Ciebie

W tej chwili gwiazdy w Lwie pozytywnie wpływają na twoje codzienne życie. Dlatego wprowadzanie zmian jest przedwczesne. Poczekaj, pracując nad swoimi pomysłami.

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko