Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop na 2021 Panna z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Nie zmieniasz zwycięskiej drużyny, więc zawsze jesteś wspierany przez dwa filary zodiaku, którymi są Pluton w Koziorożcu i Uran w Byku. Z tym szczególnie silnym i skutecznym duetem realizujesz swoje zamierzenia, korzystając ze swoich możliwości i rozwijając się. Te ciche siły wspierane są przez Neptuna, z którym będziesz musiał zawrzeć układ, jeśli chcesz spełnić swoje marzenia. Między czerwcem a lipcem Jowisz zrobi sobie przerwę w Rybach, a w swoim bagażu będzie miał szansę, którą możesz wykorzystać lub nie.

Pluton w Koziorożcu jest sprzymierzony z Neptunem, aby cię połączyć tak, jak to powinno być. Nie chodzi o to, że jesteś przeciwny tej fascynującej perspektywie, ale tak długo jak szukasz idealnego i doskonałego związku, twoja miłość musi przechodzić przez burzliwe strefy. Pod koniec kwietnia, Mars w Raku rozwija czerwony dywan dla Jowisza, który przybywa do Ryb w czerwcu, abyś się zaangażował. Aby misja zakończyła się pełnym sukcesem, będziesz musiał walczyć ze swoimi dawnymi demonami, które sprawią, że uwierzysz, że nie jesteś gotowy.

Na początku stycznia Mars dołączył do Urana w Byku. Ten duet z cichą siłą zachęca cię byś dał z siebie wszystko, wykorzystując swoje możliwości. To daje wspaniałą motywację do realizacji swoich zamierzeń. Przejście z Marsa do Bliźniąt może spowodować wycofanie. Na szczęście wahanie to jest tylko tymczasowe. Przez wiele miesięcy realizacja twoich planów będzie łatwa, a zarazem trudna. W obliczu niebezpieczeństw, nie myśl, że los jest przeciwko tobie. Aby je pokonać, skorzystaj z osobistych kontaktów, przestań być tak perfekcyjny i wtedy wszystko pójdzie dobrze.

Zaczynasz rok z nietypowymi decyzjami, ale ich wdrożenie może spowodować problemy. Pod koniec kwietnia przejście z Marsa na Raka ponowi próbę zmotywowania cię do nawiązania przyjaźni, co, przy okazji, zachęci cię do dbania o siebie. Mimo pewnych okresów zniechęcenia, które są tylko tymczasowe, dobrze sobie radzisz i jesteś w dobry miejscu, aby nabrać sił witalnych.

Jesteś na dobrej drodze. Jednak w tym roku spróbuj odpuścić sobie w dążeniu do perfekcji. Bez tego możesz wpaść w wir spraw, które są bezużyteczne.

Panna: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko