Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Roczny Horoskop na 2022 dla Strzelec

Isabelle Fortes

Otrzymujesz sprzeczne, choć korzystne impulsy Jowisza w Rybach i Jowisza w Baranie. Spodziewaj się trudnych okresów związanych z twoimi projektami, wraz błyskawicznym ich rozwojem. Aby złagodzić intensywność zagrożeń i euforii, Jowisz pozostanie po stronie Saturna w Wodniku. W ten sposób, kiedy wszystko się komplikuje, analizujesz co idzie nie tak. Zachowaj ostrożności, zamiast podekscytowania. W tym roku osiągniesz swoje cele – to jest bardzo realne.

Od stycznia do końca kwietnia twoi ukochani grzęzną w pytaniach. Czujesz, że jesteś przyparty do muru i chcesz wolności. Z kolei przybycie Wenus, Jowisza i Marsa do Barana obudzi twój sentymentalny zapał. Te napływy zakłócają porządek rzeczy. Wzmacniają twoje uczucia i pragnienia. Na szczęście z Jowiszem wszystko jest możliwe! Między majem a październikiem twoi ukochani znajdują swoje miejsce przez pojednanie lub spotkanie. Jednak od września do grudnia, jeśli chcesz zachować zgodę, dotrzymaj swoich obietnic.

Saturn w Wodniku nadal ulepsza twoje pomysły i sposób komunikacji. Powoduje uczucie samotności lub brak zrozumienia przez twoje otoczenie. Przez to czujesz, że czas mija powoli. Czy Twoje plany mają już określony kształt? Możliwe, że przejście Jowisza do Barana spowoduje, że się rozsypią. Jednak od maja do października wszystko ulegnie znacznej poprawie. Trudności zostaną rozwiązane. Jowisz, w klimacie łatwości i entuzjazmu, przywróci ci siłę i pewność siebie. Pozostań jednak w kontakcie z rzeczywistością i zastanów się nad radą, którą otrzymałeś.

Fale pochodzące z Marsa w Strzelcu, Wodniku i Baranie wywierają wpływ na twoją motywację i na twoje morale. Z Jowiszem w Baranie pożegnasz smutek i niepokój! Twoja reaktywność wykorzystuje możliwości i wszystkie szanse. Strzeż się jednak wpływu Neptuna, który przekracza twoje granice. Ćwicz, ale nie zapominaj od czasu do czasu by się zrelaksować.

Czy czujesz potrzebę docenienia? Jeśli tak, poszukuj wpływu Jowisza między majem a październikiem, żeby uniknąć niepowodzenia.

Strzelec: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko