Dzisiaj, Poniedziałek 02 Październik 2023Horoskop

Horoskop na 2022 Waga z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Zapowiada się dziwny rok. Całe szczęście, że Saturn jest w Wodniku! Pomaga ci przezwyciężyć wahania nastroju Plutona w Koziorożcu. Łagodzi możliwości Jowisza w Baranie. W tym roku niebiańskie impulsy są bardzo mocne. Zaskakują cię, kiedy najmniej się tego spodziewasz i oferują ci niespodziewane szanse i możliwości, by lepiej wszystko ogarnąć. Możesz korzystać do woli z zalet Saturna. Zachowując ostrożność i obiektywność, będziesz w stanie wszystko rozegrać we właściwy sposób, nie powodując zbyt dużego zamieszania.

Aż do 6 marca Wenus wprowadza klimat napięcia. Na szczęście będąc w Wodniku odpędza wszystkie te toksyczne bodźce i czujesz się znacznie lepiej. Na początku maja Wenus i Jowisz w Baranie zaskoczą cię pojawieniem się miłości od pierwszego wejrzenia lub nieoczekiwanego związku. Pod koniec czerwca Wenus w Bliźniętach spełnia obietnice dane w Raku. Wenus w Lwie, z jej magicznymi mocami, daje nadzieję. Po pustych słowach, twoi najbliżsi przyjmują dobre postanowienia. Do końca roku nie straszne im wszelkie przeszkody – Mars i jego dyskrecja zdziała cuda.

Od 11 maja do 28 października, z powodu przejścia Jowisza do Barana, nastąpi małe trzęsienie ziemi w twoim życiu. Wprowadzi to niepokój w kwestiach zysków i rzeczy pewnych, jednocześnie współgrając z twoimi nadziejami. Jowisz w Baranie, nie bawi się w półśrodki. Składa odważne propozycje i jako bonus prosi cię o szybką decyzję. Saturn stara się opóźniać wszystko, żebyś mógł sobie z tym poradzić. W związku z tym chcesz dowiedzieć się więcej i pogłębić niektóre informacje. Dzięki temu masz czas na znalezienie korzystnego kompromisu, bez zmuszania się do podejmowania ryzykownych działań.

Jest duża szansa, że będziesz miał problemy z myśleniem o sobie w tym roku, a jednak! Czeka cię stres w związku ze sprzecznościami, niespodziewanym i możliwościami, które się pojawią! Aby się go pozbyć warto zainteresować się jogą, malarstwem, muzyką lub tańcem. To będzie z korzyścią dla Ciebie i może wzmocnić twoje fizyczne, psychiczne i emocjonalne cechy.

W obliczu możliwości, przesada i pochopne działania spowodują, że staniesz pod ścianą. Z drugiej strony kompromisy i umiar doprowadzą cię do sukcesu i szczęścia.

Waga: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko