Twoje astrologiczne prognozy na 2023 Baran

W marcu tego roku kajdany, które nie pozwalały ci na swobodne ruchy i myślenie o przyszłości, wreszcie znikną, wraz z przejściem Saturna do gwiazdozbioru Wodnika. To wydarzenie całkowicie uwolni energię Jowisza. Wszelkie plany, które musiały zostać odłożone na bok, wreszcie zobaczą światło dzienne. Ten postęp zostanie jeszcze bardziej wzmocniony dzięki przejściu Plutona do Wodnika, który niszczy na swojej drodze wszelkie ograniczenia. Powrót Plutona do gwiazdozbioru Koziorożca może w pewnym momencie doprowadzić do zahamowania euforii, ale nie martw się tym zbytnio. Ten rok może i będzie bardzo rytmiczny, ale nie powinien przynosić większych przeszkód.

Roczny Horoskop na 2023 dla Baran
Idź do

  Miłość i relacje na 2023 Baran

  Na początku stycznia, wraz z Wenus w gwiazdozbiorze Wodnika, wrócisz do fantastycznego stanu. Ludzie wokół robią wszystko, żeby sprawić ci przyjemność, chcą cię poznać. Pod koniec lutego, gdy Wenus przejdzie do gwiazdozbioru Barana, Twoja moc uwodzenia będzie nieograniczona! Jeśli zaakceptujesz w maju warunki Wenus, będącej w gwiazdozbiorze Raka, czeka cię wspaniałe lato. Z kolei Mars i Wenus w Wadze mogą sprawić, że w pewnym momencie odsuniesz się od sytuacji, które mogą stworzyć konflikty. W takich momentach warto podjąć szybką decyzję, zamiast odczekać aż wszystko minie.

  Relacje społeczne i przyjaźnie na 2023 Baran

  Rozpoczynasz ten rok z wrażeniem, że nic nie posuwa się do przodu. Na początku marca, wraz z odejściem Saturna z Wodnika, poczujesz się bardzo ograniczony w swoich ruchach. Przejście Jowisza do Barana doprowadzi jednak do przejścia tego stanu w nowy wymiar. To wydarzenie wciągnie cię w wir akcji, będziesz chciał zrobić wszystko, aby nadrobić stracony czas. Wszelkie obietnice będą dotrzymane. Twoje plany otrzymają wsparcie, na które tak bardzo czekałeś. Pewne sytuacje, do tej pory zablokowane, zostaną rozwiązane, a Twoje życie towarzyskie nabierze nowych kształtów. W połowie maja, Jowisz pozostawi cię z Marsem w Lwie, co pomoże ci w zorganizowaniu wszelkich drobnych rzeczy. Aż do końca roku, Twoje akcje pełne będą rygoru i wytrwałości. Na horyzoncie piękna przyszłość!

  Dobrostan na 2023 Baran

  Walka z pustką narzucona przez Saturna zmotywuje cię do odnalezienia bezpieczeństwa. Pomoże ci to w odnalezieniu swojej naturalnej energii. Twoja legendarna charyzma wraca, co pozwoli ci na nawiązanie nowych przyjaźni. Świetne plany, przyjaciele i tysiące rzeczy do zrobienia pozwolą ci w zachowaniu świetnego zdrowia bez specjalnego wysiłku.

  Kariera i możliwości na 2023 Baran

  W tym roku zmniejszy się trochę rytm twojego działania, w związku z realizacją twoich marzeń. Jednak jeśli przygotujesz wszystko z dużym wyprzedzeniem, sukces jest zapewniony.

  Baran: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

  Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.