Dzisiaj, Piątek 25 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Byk na Październik 2022

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 25/09/2020

Twoje prognozy astralne na Październik 2022

Na początku miesiąca, bez żadnego szczególnego powodu, w powietrzu panuje nerwowość, stres jest namacalny. Dopiero około 13-tego, kiedy odnajdujesz swoje wspaniałe, łagodzące atmosferę maniery w tym okresie, jesteś spokojny, napięcia są usuwane. Przede wszystkim zwracasz uwagę swoich bliskich, dają ci pewność siebie; udaje im się cię uspokoić. Jeśli jesteś znany ze swojej wytrwałości i swojej materialistycznej strony, w tym miesiącu zdecydujesz się połączyć z zasadami, choćby na krótki czas, ale dla ciebie to już wyczyn. Dziedzina zawodowa jest naznaczona sukcesem, twoje talenty są rozpoznawane. W trzecim tygodniu miłośc sprawia, że odchodzisz, ale czy odpowiesz na ważne pytanie?

Miłość

Przyciągany luksusem, smakiem, przyjemnościami życia, jesteś obsługiwany przez wszystkich w tym miesiącu. Kochamy cię za to, kim jesteś i za dużo więcej. Być w twojej firmie to prawdziwe szczęście. Sentymentalnie, okres jest korzystny, poznajesz się z nowymi ludźmi, jesteś promienny; Twoja popularność eksploduje.

Nasza rada dla Ciebie

Drogi Byku, dla ciebie wszystko idzie dobrze, oprócz kilku drobnych poprawek, światła są zielone. Sentymentalnie lub profesjonalnie wszystko jest dobrze zorganizowane, kontynuuj swoje wysiłki. Zapomnij o napięciu i zrelaksuj się w spokoju.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko