Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Marzec 2022 dla Byk

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2022

W tym miesiącu niebo obfituje w twój kierunek: na poziomie intelektualnym, Merkury w znaku wody, od 11, wskazuje ci pewną klarowność i planety w Wodniku uspokajają cię. Poczujesz się nieco opóźniony, ale w końcu pozwoli dokonasz właściwych wyborów. Nie oglądaj się za siebie, jak Orfeusz wracający z podziemia, i nie wracaj! Twoja przyszłość jest prosta, czas zapomnieć o wszystkim, co przeszkadza ci w opanowaniu spokojnych brzegów. Globalna presja nie jest teraz relaksująca, ale jednak możesz się zrelaksować. Nie musisz się nad tym rozwodzić, musisz przyznać, że czasami musisz wskazać na treść swojej myśli. Niektórzy ludzie wysyłają ci zdesperowane znakami lub podprogowe wiadomości; złap piłkę, to nie wróci w najbliższym czasie.

Miłość

W pewnym sensie jest coś nowego na horyzoncie. Kiedy okazujesz obecność umysłu, przyciągasz szczęście. To dobra wiadomość: nie odmawiaj jej pełnego wykorzystania. Jeśli w siódmym miesiącu odczujesz opór lub niechęć, nie ciągnij liny, poczekaj na komunikację, aby przejść łatwiej.

Nasza rada dla Ciebie

Poświęć trochę czasu, zanim zajmiesz się wrażliwymi dyskusjami. Musisz tym razem liczyć się z czasem i grać na swoją korzyść. Jeśli złe wierzenia niektórych osób sprawiają, że czujesz się niekomfortowo, idź dalej.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko