Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop na 2021 Wodnik z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Jowisz natchnie cię pragnieniami zmian. Doświadczony Saturn zada pytania egzystencjalne. Uran dziwnie cię zdenerwuje. Jest będzie rok kontrastów, w którym będziesz musiał się jakoś odnaleźć. Aby wszystko zakończyło się sukcesem, będziesz musiał okiełznać swoją niecierpliwość i złagodzić niektóre ze swoich poglądów. W tym roku wysłuchaj przekazu Saturna, by odpuścić w sytuacjach napiętych, zamiast robić coś na siłę. Poświęć czas na przemyślenie i spójrz realnie na sytuacje, które cię nie uszczęśliwiają. Pewna modyfikacja twoich zamiarów przyniesie ci korzyści.

Dysonans Marsa z Uranem już w styczniu poważnie skrępuje wolność. Poczucie presji zdławi radość i przyjemności. Ograniczenie może sprawić, że zaczniesz zastanawiać się czy to ma sens. Przejście Wenus w twoim znaku będzie jak balsam na twoje serce, ale to może być za mało. Pod koniec marca Wenus w Baranie zachęci cię do wyłożenia wszystkich kart na stół, a Saturn poprosi byś poczekał. Mars w Wadze we wrześniu spowoduje, że miłość przybierze kuszący wygląd, na który czekałeś od początku roku.

Z duetem Saturn-Jowisz będziesz musiał radzić sobie z organizacją, cierpliwością i wytrwałością, jeśli chcesz osiągnąć swoje cele. Co więcej, z Uranem w Byku, który nie ustąpi i nie pomoże ci, będziesz musiał umiejętnie wszystkim zarządzać. W tym roku twój sukces jest uwarunkowany twoją zdolnością do usuwania przeszkód. Będziesz musiał dać z siebie wszystko, być kreatywnym, ale nie przesadź ! Wiosną Mars w Bliźniętach otworzy ci drzwi, jesienią Mars w Skorpionie nakaże ci być precyzyjnym i dokładnym.

W tym roku nadal wystrzegaj się stresu i przesilenia. Będziesz jak rakieta w walce z ograniczeniami, powolnością i przeszkodami. Postawisz przed sobą wyzwania, z którymi nie zawsze sobie poradzisz. Naucz się odpuszczać. Wybierz lekkie i relaksujące aktywności. Rób sobie przerwy, nawet jeśli nie będą ci w smak.

W tym roku ciesz się z każdej możliwości sprawdzenia siebie i żyj według własnego stylu. To pomoże ci zapomnieć o przeszłości i zacząć od nowa.

Wodnik: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko