Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Roczny Horoskop na 2022 dla Byk

Isabelle Fortes

Ten rok zapowiada się na bardziej przyjemny niż poprzedni. Jowisz w Rybach powoduje tworzenie więzi w pracy. Projekty, które walczyły o odnalezienie swojego miejsca, w końcu będą mogły stanąć w świetle dziennym. Skorzystaj z tego pozytywnego wpływu, aby odblokować niektóre sytuacje. Dzięki temu, poczujesz się swobodniej ze swoim otoczeniem i najbliższymi. Twoje pomysły i przekonania stają się coraz bardziej elastyczne, gdyż relacje z innymi będą ważniejsze niż przyznanie sobie za wszelką cenę racji. Mars sprawi, że spędzisz wspaniałe lato w tym roku. Jednak Saturn w Wodniku nadal sprawi, że czasami poczujesz się pod presją w tym roku, chyba że zgodzisz się na ustępstwa.

Zaczniesz rok wraz z Wenus w Koziorożcu, która otoczy cię różnymi uczuciami. Zadziała ona przede wszystkim na twoje wewnętrzne ja. Oczyści przeszłość rozczarowań, wyrzutów i goryczy. W tym roku ukochane osoby powinny być dla ciebie źródłem inspiracji, wspierać cię i towarzyszyć ci w różnych planach. W marcu i kwietniu relacje mogą być skomplikowane przez Wenus, która dołączy do Saturna w Wodniku. Ale za to Jowisz i Mars w Rybach otoczą cię atmosferą spokoju, która może rozbroić wszelkie konflikty. Na początku jesieni poczujesz się lekko. Pamiętaj tylko, aby ten stan nie zmienił się w trywialność i ignorancję. Zimą poczujesz nirwanę.

Zaatakujesz rok pod wpływem Jowisza w Rybach, z czego wynikną projekty, obietnice i zobowiązania. W tym roku otrzymasz wsparcie osób, które doceniają twoje talenty i zachęcą cię do ich rozwijania. W twoim życiu towarzyskim panuje atmosfera lekkości, która doda ci pewności siebie i swoich umiejętności. Ten komfort popchnie cię do pójścia jeszcze dalej. W tym roku pamiętaj, że czasami warto nabrać dystansu do pewnych osób lub idei.

Wznowisz aktywność, o której myślałeś przez jakiś czas, ale brakowało ci bodźca i motywacji! W tym roku jednak powinno ci się to udać! Bardzo możliwe, że zaczniesz również nowe hobby, które całkowicie cię pochłonie. Pod koniec stycznia Mars jeszcze bardziej cię motywuje. Jego przejście do gwiazdozbioru Ryb na wiosnę ustabilizuje te nowe aktywności.

W tym roku sprawy są o wiele łatwiejsze. Pamiętaj jednak, aby zachować zdrowy dystans do pomysłów lub osób, które cię denerwują.

Byk: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko