Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop na 2022 Rak z naszymi poradami

Isabelle Fortes

W pierwszej części roku korzystasz z dobroczynnego wpływu Jowisza w Rybach. W połączeniu z Neptunem, Wenus wywoła chęć przeskoczenia siebie i zmiany w postrzeganiu swojego istnienia. Chcesz wypróbować doświadczenia innych, bo dlaczego nie, aby zacząć życie w innym miejscu. Czujesz, że potrafisz robić wspaniałe rzeczy. Będzie to jednak utrudnione pomiędzy majem a październikiem, z powodu przejścia Jowisza do Barana do 28 października. Twoja odwaga jest nadwyrężona, ambicje daremne, pewność siebie zagubiona. Jeśli naprawdę chcesz coś zmienić, poczekaj na powrót Jowisza do Ryb pod koniec października.

Zaczynasz rok od rygorystycznego wpływu Wenus w Koziorożcu, wzmacnianego przez Plutona i Marsa, który ochładza twoją miłość. Pod koniec kwietnia odbudujesz to, co kruche. Jesteś zajęty uczuciami. Odnalazłeś coś. W czerwcu Wenus w Byku zadba o ciebie i złoży ci obietnice dotyczące przyszłości i projektów. Z Wenus w twoim znaku, lato zapowiada się pogodne i spokojne, ponieważ Mars w Byku świętuje. Wrzesień rozpoczniesz z poczuciem, że sprawy idą w dobrym kierunku i będzie lepiej. Utwierdzi cię w tym Wenus w Skorpionie pod koniec października.

W tym roku Jowisz daje ci środki do rozwijania talentów, zasobów i prześcigania siebie. Porusza kwestie twojego istnienia, dzięki możliwościom, propozycjom i nowym przyjaźniom. Ta siła, w połączeniu z Neptunem, wywołuje w tobie ciekawe pomysły. Chęć innego życia sprawia, że podejmujesz inicjatywy i wykorzystujesz aktualne możliwości. Jednak od 11 maja do 28 października Jowisz w Baranie zakwestionuje wszystko. Albo weźmiesz się w garść i narzucisz swoje plany siłą, albo poczekasz na 28 października.

Przed wiosną nie będziesz miał ochoty na jakikolwiek wysiłek. Będzie ci brakowało motywacji. Aby podnieść się z łóżka, będziesz potrzebował nie lada siły. I niestety nie jest to nirwana. Za to Mars w Rybach stawia cię z powrotem na nogi. W tym roku, jeśli chcesz uniknąć stresu, nie zatrzymuj w sobie emocji. Nabierz dystansu i odpuść sobie od czasu do czasu.

Chcesz coś zmienić? Chcesz, żeby inni cię rozumieli? Weź się w garść i broń się, odważnie narzucając swoje projekty i swoje przekonania.

Rak: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko