Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Roczny Horoskop na 2023 dla Bliźnięta

Isabelle Fortes

Do maja skorzystasz z wpływów Jowisza, który pomoże ci w odniesieniu sukcesu. Z kolei Mars w Lwie i Wadze napełni cię energią, dzięki której z łatwością będziesz kontynuować swoją drogę. Niestety w tym roku będziesz musiał uporać się z Saturnem w Rybach, który zmusza do pewnych ograniczeń. Robi wszystko, aby powstrzymać twój postęp, nie po to, byś był nieszczęśliwy, a po to, byś uniknął nieprzyjemnych błędów. Ta planeta doprowadzi cię do pewnej refleksji nad twoim życiem. Kiedy odpowiesz sobie na najważniejsze pytania, będziesz mógł w pełni cieszyć się satysfakcją.

Skorzystasz z ekscytujących wpływów Wenus w Wodniku, Baranie, Bliźniętach, Lwie i Wadze. Z takim arsenałem twoje życie miłosne sprawi, że będziesz chciał stać się lepszą osobą. Te planety łatwo dostosują się do Twojego życia bez zadawania zbędnych pytań. Wszystko dzieje się z niesamowitą lekkością. Jeśli jednak pragniesz zachować tę harmonię, będziesz musiał pójść na kilka drobnych ustępstw we wrześniu. Nie skupiał się na nieodwzajemnionych pragnieniach, ponieważ może to tylko zniszczyć twoje życie uczuciowe na nic.

Saturn w Wodniku rozszerza twoje pole działania i przesuwa granice możliwości. Pozwoli ci na stworzenie swojego lepszego ja. Gdy Saturn przejdzie jednak do Ryb, ten wpływ zmniejszy się. Saturn, planeta rozsądku, może nałożyć na ciebie pewne ograniczenia. Od maja do grudnia masz poczucie, że gwiazdy o tobie zapomniały. Nic bardziej mylnego. Jest to czas, w którym powinieneś uporządkować wszystko to, czego się wcześniej podjąłeś, zanim przejdziesz do nowych wyzwań.

Masz świetną energię, zwłaszcza wtedy, gdy pracujesz nad kilkoma różnymi projektami w tym samym czasie. W tym roku Saturn nałoży na ciebie ograniczenia, co może spowolnić delikatnie twój rytm. Jeśli nie wszystko pójdzie zgodnie z twoimi oczekiwaniami, to nic, świat się nie zawali. Czasami lepiej odpuścić niż unikać przeszkód. W takich momentach warto o delikatne metody, jak joga lub nowe hobby na świeżym powietrzu.

Zamiast chować się przed zagrożeniami, rzuć sobie wyzwanie i popraw swoje pomysły i projekty. To doprowadzi cię do sukcesu, na który od dawna czekałeś, a satysfakcji będzie co nie miara.

Bliźnięta: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko