Dzisiaj, Poniedziałek 02 Październik 2023Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Kwiecień 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2021

W centrum uwagi są twoje miłości i relacje! Piękna energia w Baranie ogłasza korzystne wydarzenia dla twojego znaku w zakresie twojego życia miłosnego i zawodowego. Twoje poczucie moralności jest wysokie od 5 do 19. Pojawia się optymizm i radość życia! Jowisz i Saturn w Wodniku, harmonijnie połączone z twoim Słońcem, sygnalizują ewolucję i solidną możliwość budowania długoterminowych relacji w zgodzie z twoją prawdziwą naturą. Mars stoi przed twoim znakiem do 23. Zaprasza cię do negocjowania i akceptowania opinii innych osób w twojej sferze prywatnej. Odbędzie się to pod okiem żywych, ale i konfliktowych relacji. Od dwudziestego energie w Byku pobudzają twoje życie codzienne lub zawodowe, otwierają się, dają z siebie to, co najlepsze!

Miłość

Piękny miesiąc z perspektywy miłości! Twój obszar emocjonalny otrzymuje obiecujące, korzystne energie Słońca do 19, Merkurego od 5 do 19 i Wenus do 14. Twoja namiętna, zadziorna, emocjonalna natura pokocha te impulsy, a możliwości na szczęśliwe zakończenie się zwiększą! Twoje pragnienia będą silne, Mars stoi przed tobą, zwiększa twoje pobudzenie. Zdecydowanie jest ono skupione na ukochanym partnerze.

Nasza rada dla Ciebie

Bardzo miły miesiąc! Twoje serce i twoje ciało powinny docenić drobne przyjemności, jeśli zdecydujesz się odejść ze swoich związków. Twój temperament, który czasami utrudnia właściwe postępowanie, może wpłynąć na twoje serce w dłuższej perspektywie. Odpocznij trochę!

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko