Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Marzec 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2021

Skup się na swoim domu, swoich korzeniach i miłości! Moc planetarna w Rybach, Słońcu do 20, Merkurym od 16 do 31, Wenus do 21 i Neptunie przez cały miesiąc, wspiera twoje życie rodzinne, możliwe są łagodne starcia lub nieporozumienia, ale bądź optymistą. Twoim życiem zawodowym kieruje Uran w Byku, nadchodzi nieprzewidziane, dostosuj się do tego. Aż do 15 Merkury w Wodniku w towarzystwie Jowisza i Saturna przez cały miesiąc zapewniają niezrównane poczucie moralności, szczere przyjaźnie i inicjatywy, co jest ważne dla twojego obszaru relacji. Mars, stojąc przed twoim znakiem od 5 do 31, oznacza wzrost znaczenia twojego małżonka lub partnera, różnorodność będzie ważna w tym miesiącu. Od 22 Słońce i Wenus w Baranie ożywiają obszar miłości!

Miłość

Miłośc łagodzi twoje życie rodzinne do 21, wyrażasz swoje uczucia z odrobiną niezdarności, ale ze szczerością. Twoja intymna natura budzi się z bardziej dostrojonymi energiami, po 22 Wenus w Baranie sprawia, że masz się dobrze! Jest w tobie ogień, przepełnia cię miłośc! Pamiętaj, aby kontrolować swoje zmysłowe impulsy, tak aby pozostały one jednoczące.

Nasza rada dla Ciebie

Energie Jowisza i Saturna harmonijnie połączone z twoim znakiem, chcą dla ciebie wszystkiego najlepszego! Twoje umiejętności uczenia się zwiększają się dziesięciokrotnie, wykorzystaj okazję do zmiany tego, co musisz zmienić, lub ulepszaj to, co działa za słabo!

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko