Dzisiaj, Czwartek 15 Kwiecień 2021
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Marzec 2021

Isabelle Fortes | 01/04/2021 - zmodyfikowano 15/04/2021

Twoje prognozy astralne na Marzec 2021

Skup się na swoim domu, swoich korzeniach i miłości! Moc planetarna w Rybach, Słońcu do 20, Merkurym od 16 do 31, Wenus do 21 i Neptunie przez cały miesiąc, wspiera twoje życie rodzinne, możliwe są łagodne starcia lub nieporozumienia, ale bądź optymistą. Twoim życiem zawodowym kieruje Uran w Byku, nadchodzi nieprzewidziane, dostosuj się do tego. Aż do 15 Merkury w Wodniku w towarzystwie Jowisza i Saturna przez cały miesiąc zapewniają niezrównane poczucie moralności, szczere przyjaźnie i inicjatywy, co jest ważne dla twojego obszaru relacji. Mars, stojąc przed twoim znakiem od 5 do 31, oznacza wzrost znaczenia twojego małżonka lub partnera, różnorodność będzie ważna w tym miesiącu. Od 22 Słońce i Wenus w Baranie ożywiają obszar miłości!

Miłość

Miłośc łagodzi twoje życie rodzinne do 21, wyrażasz swoje uczucia z odrobiną niezdarności, ale ze szczerością. Twoja intymna natura budzi się z bardziej dostrojonymi energiami, po 22 Wenus w Baranie sprawia, że masz się dobrze! Jest w tobie ogień, przepełnia cię miłośc! Pamiętaj, aby kontrolować swoje zmysłowe impulsy, tak aby pozostały one jednoczące.

Nasza rada dla Ciebie

Energie Jowisza i Saturna harmonijnie połączone z twoim znakiem, chcą dla ciebie wszystkiego najlepszego! Twoje umiejętności uczenia się zwiększają się dziesięciokrotnie, wykorzystaj okazję do zmiany tego, co musisz zmienić, lub ulepszaj to, co działa za słabo!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko