Dzisiaj, Piątek 16 Kwiecień 2021
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Lipiec 2022

Isabelle Fortes | 01/04/2021 - zmodyfikowano 16/04/2021

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2022

Mały wiatr wolności wieje na twoim znaku, drogi przyjacielu Skorpionie. Dobry nastrój jest w domu od początku miesiąca. Jednak każdy zna twoją wulkaniczną postać, w każdej chwili możesz ją pokazać. Potrzebujesz wakacji; krzyczysz głośno i wyraźnie, kto chce to usłyszy. Rodzina jest ważna; potrzebujesz swoich bliskich. Otaczanie się bliskimi daje motywację. Między 11 a 16 lipca piękna dynamika budzi wszystkie zmysły. Decydujesz się puścić uzdę, uwolnisz się, szalone noce, nowe spotkania. Następnie około 23 przełączasz się w tryb „spokoju”, sprzyjający długim spacerom na wsi lub nad brzegiem wody.

Miłość

Nie bierz niczego za pewnik. Lipiec przynosi odpowiedzi (jeśli ich szukałeś), sytuacja miłosna zostanie wyjaśniona; możesz spać spokojnie. Korzystne wpływy Wenus oferują różne możliwości powodzenia w relacji. Dopóki nie będziesz miał trudności z utrzymaniem się na wodzie, możesz zrobić tysiąc rzeczy naraz.

Nasza rada dla Ciebie

Ciesz się dobrym nastrojem, nie przewiduj żadnego wydarzenia, żyj chwilą. Jesteś w świetnej formie fizycznej, morale jest bardzo dobre; generalnie miesiąc lipiec jest miły. Zapomnij o obowiązkach, uciekaj od kłopotów, czas na zabawę.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko