Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Lipiec 2022 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2022

Mały wiatr wolności wieje na twoim znaku, drogi przyjacielu Skorpionie. Dobry nastrój jest w domu od początku miesiąca. Jednak każdy zna twoją wulkaniczną postać, w każdej chwili możesz ją pokazać. Potrzebujesz wakacji; krzyczysz głośno i wyraźnie, kto chce to usłyszy. Rodzina jest ważna; potrzebujesz swoich bliskich. Otaczanie się bliskimi daje motywację. Między 11 a 16 lipca piękna dynamika budzi wszystkie zmysły. Decydujesz się puścić uzdę, uwolnisz się, szalone noce, nowe spotkania. Następnie około 23 przełączasz się w tryb „spokoju”, sprzyjający długim spacerom na wsi lub nad brzegiem wody.

Miłość

Nie bierz niczego za pewnik. Lipiec przynosi odpowiedzi (jeśli ich szukałeś), sytuacja miłosna zostanie wyjaśniona; możesz spać spokojnie. Korzystne wpływy Wenus oferują różne możliwości powodzenia w relacji. Dopóki nie będziesz miał trudności z utrzymaniem się na wodzie, możesz zrobić tysiąc rzeczy naraz.

Nasza rada dla Ciebie

Ciesz się dobrym nastrojem, nie przewiduj żadnego wydarzenia, żyj chwilą. Jesteś w świetnej formie fizycznej, morale jest bardzo dobre; generalnie miesiąc lipiec jest miły. Zapomnij o obowiązkach, uciekaj od kłopotów, czas na zabawę.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko