Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Maj 2021 dla Bliźnięta

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2021

Spojrzenie w głąb siebie i przewartościowanie priorytetów! Do 20 Słońce w Byku, jak również Uran przez cały miesiąc, mogą sprzyjać nieoczekiwanym zdarzeniom, być może pojawią się echa przeszłości? Merkury, twoja planeta, w twoim znaku od 5 do 31, podkreśla twój intelekt i wspiera twoje podejmowanie decyzji. Zapewnia także niezrównaną łatwość komunikowania się, podczas gdy Wenus od 10 do 31, zwiększa twój naturalny urok. Przyciągasz ludzi oraz rzeczy, których pożądasz! Twoje relacje społeczno-zawodowe wymagają twojej uwagi, nie pozwól, by inni na ciebie wpłynęli. Miesięczna energia koncentruje się na twoich sprawach finansowych, planujesz pewne ruchy w tym obszarze, oszczędności czy wydatki? Od 21 wszystkie energie koncentrują się w twoim znaku, w perspektywie jest piękny koniec miesiąca!

Miłość

Aż do 10. twoje uczucia są nieśmiałe, prawie niewidoczne. Twoja zwykle zabawna i żywiołowa natura jest tajemnicza, czeka. Od jedenastego nastąpią wielkie zmiany, a twój związek rozkwitnie z pełną siłą! Jesteś uroczy, pełen humoru i uwodzicielski. Staraj się jednak nie mieszać spraw sercowych z własnymi, a będzie tylko lepiej!

Nasza rada dla Ciebie

Wykorzystaj początek miesiąca, aby odkryć medytację lub inną aktywność rozwijającą wewnętrzny spokój. Następnie poczekaj, aż wszystko powróci do normy. Może się zdarzyć, że będziesz przejawiał cechy, które uosabiają twój wybuchowy temperament.

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko